Nie jestem pewien co do mobów i map, ale itemy są na 100%. Zobacz wcześniejsze posty na innych stronach, terenzo coś pisał, że jest wszystko co aktualnie wgrane na PLu
Dobra teraz rozkminiłem, że już się uruchamia ch1 bez 2,3 i 4.
Wiecie jak zrobić możliwość przeciągnięcia skilli z okienka umiejętności na 1,2,3,4 i f1,f2,f3,f4?
To tak ma być, że po odpaleniu jest 1 komunikat connection refused?
Nie da się tego jakoś wyeliminować?
2 pytanie, jak mogę wyłączyć w funkcji /start włączanie wszystkich 4 channeli? Chciałbym, aby po komendzie /start uruchamiał się tylko CH1 i CH2, co i gdzie i jak mam edytować?
też tak mam: http://www.mpcforum.pl/topic/994763-problem-dedyk-kimsufi-bsd-84-64bit-connection-refused/
muszę usunąć wiadomość do BOKu OVH bo już chciałem serwer wymieniać :P
Wiecie dlaczego jest ten connection refused?
Terenzo, wiesz o co może chodzić?
http://www.mpcforum.pl/topic/994763-problem-dedyk-kimsufi-bsd-84-64bit-connection-refused/
Instaluje porty, wgrywam Twoje pliki i connection refused na BSD 8.4, o co chodzi? :/