Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co wziąc/robic/oglądac na działce :) ?


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Jutro jadę na działkę, mam pytanie do Was. Co wziąc, aby się nie nudzic, chce byc aktywny, więc będę biegac, skakac na skakance, cwiczyc abs itd. Macie jeszcze jakies pomysły ?

 

Jakie polecacie filmy, podajcie kilka/kilkanaście produkcji :)

Chciałbym: Komedie,Horror, jakiś fighterski typu krwawysport, kick boxer.

 

Oraz jakieś z siłownii motywacyjne itd Historie na faktach autentycznych itd.

 

 

Co jeszcze polecacie wziąc, robic na działce ?

" Najważniejsze w życiu, to być szczęśliwym "


Opublikowano

Biegaj i skakaj na skakance 2 w 1 :)

A tak na serio to 5l butelkę wypełnij wodą czy tak innymi płynami xD i podnoś.

Regmannn

Opublikowano

na dziwki zadzwoń, weź se zrób wodne łóżko i baluj do samego rana :D

Opublikowano

Jak z filmów to polecam :
Egzorcyzmy Emily Rose, Antychrist, Naznaczona (nie mylić z naznaczony) egzorcyzm ;)
A tam możesz znaleźć sobie jakąś górke z piasku, albo coś jak czasem są, to fikołki można robić ;) (salta)

Opublikowano

Weź sobie PSVitę albo inną konsolę przenośną i graj. :)

 

Jak nie masz, to weź telefon, odtwarzacz muzyki, przenośne DVD, książkę/komiks/gazetę.

AxeePL.png

Opublikowano

No to tak zamów ładne panienki kup basen zamów duużo kiślu no i wiesz xD

Dziwki,koks FIREFOX!

 

Co do tematu... jeżeli masz pojemną komórkę(o dobrym wyświetlaczu) tu nagraj sobie na nią po prostu film.Ja osobiście tak robiłem i nawet mi się podobało :) Nie jest może to i "idealne" rozwiązanie ale w sumie dobre.

Jeżeli chodzi o "co oglądać?" to jest to dziwne trudne pytanie,ponieważ każdy ma inne gusta.

 

Weź sobie PSVitę albo inną konsolę przenośną i graj. :)

 

Jak nie masz, to weź telefon, odtwarzacz muzyki, przenośne DVD, książkę/komiks/gazetę.

Zgadzam się również z tym panem.

Opublikowano

Kup sobie riba +9

Co ty,na działkę co najmniej stalke +9 i trute +9 sr 40.

 

Na serio, włącz muze i nagraj fonem dance central party. Albo sie poopalaj.

                           

Opublikowano

Nawieź sporo piachu i buduj różne zamki, fosy z wodą itd.Pamiętaj, że bawiłem się tak jak byłem mały i miałem frajdę z tego xDD

Opublikowano

Chłopie weź sobie jakieś fajne książki a nie będziesz mulić głowe filmami. Obiecuje że po ciekawej książce nawet nie wiesz kiedy zleci Ci cała nocka.

Polecam wszystkie tytuły z wydawnictwa Fabryka Słów.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Tez polecam jakas ciekawa ksiazke. Najlepiej, takie klimaty ktore lubisz (sci-fiecsen xD , moze jakis thriller itp..) + jakas dobra muzyka.

 

Moj zestaw idealny.

Opublikowano

Może jakiś rower (o ile możesz jakoś go przewieźć), a co do filmów to:

 

  • Dziewczyna z szafy
  • Film dla dorosłych
  • Geezers!
  • Hell & back

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...