Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

{|B|E|L|I|S|A|R|}->![RPG'n'PvP]!-![Już działa]!-![Z ramienia Avernus]!---> Dołącz do gry, zdominuj świat, zostań nowym Cesarzem!


Atleif

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png

{B}[E][L][I][S][A][R]

ip.png

s34.mineserv.eu:42744

typ.png

RPG'n'PvP

sloty.png

50

potwory.png

Pełno ich wszędzie!

zwierzeta.png

Znajdą się takie co pod hodowle można wziąść.

pvp.png

A jak! Bijemy się z każdym do utraty krwi!

premium.png

Nie wymagane.

nether.png

Zamiast Netheru mamy Myrran, sto razy gorszy. 

wl.png

Nie bawimy się w takie rzeczy. Wbijajcie od razu!

ekipa.png

Poncjusz -> HeadAdmin -> Empire
Peblo -> Admin -> King
Borsuk -> Mod -> Prince

info.png

Na dole. |
         V


ZZZZZB9he0.png



Pięć lat minęło od czasu pierwszej przelanej krwi. Dokładnie wtedy, mały odział górali zaatakował strażnicę, w której stacjonowały wojska królewskie. Buntownicy w jeden dzień pokonali bastion, a ciała strażników zawiesili na drzewie. To był ich symbol - Drzewo Wisielcze. Od tego czasu walki wybuchały w całym kraju, zawsze tak samo. Małe grupki, źle wyposażonej piechoty, złożonej głównie z wieśniaków, atakowały i paliły wioski podległe cesarzowi. Walka była nierówna, władca nigdy nie wiedział, gdzie nastąpi kolejne napaść. Z roku na rok, sytuacja się zaostrzała. Brakowało zboża, handlarze bali się podróżować. Coraz większe rzesze przystępowały do rebelii, która obiecywała lepsze jutro. I tak w końcu, pięć lat później wszyscy co do jednego buntownika, przypuścili szturm na stolicę. Żołnierze, widząc tak wielką rzeszę ludności, poddali się bez walki. Jednak rządni krwi chłopi potraktowali ich bezlitośnie, a kolejne drzewa zaczęły uginać się pod ciężarem wisielców. Osobista gwardia cesarza, ze wszystkich sił, starała się go uratować, ale w kartach przeznaczenia zapisane było inaczej. Mimo, że znaczna część rebeliantów zginęła pod mieczami straży pałacowej, w końcu i oni pękli zostawiając za sobą kopce usypane z ludzkich ciał, na które zresztą zatknięto ich głowy. Władca uciekł jak tchórz.



Tak nastał nowy dzień, wraz z nim cesarstwo runęło w otchłań. Nowa Republika, budziła nadzieję w wyniszczonym społeczeństwie. Szybko jednak okazało się, że jednak poprzedni ustrój nie był zły, a cesarz dobrze wypełniał swoje rządy. Teraz, z nowym dniem, światem rządzili przestępcy, złoczyńcy oraz hultaje...



To od ciebie zależy jak dalej będzie wyglądać twoje życie, możesz pozwalać poniewierać sobą, służąc jakimś nadętym obdartusom albo podnieść głowę i iść po trupach do władzy. Tutaj nie ma prawa, tutaj nie ma nawet moralność. Ludzie jak zwierzęta mordują wszystko, co się rusza, z tych samych pobudek, co twoje! Stań do walki! Zbuduj własny lepszy świat!







[+]-[+]-[+]-[+]





Belisar to serwer stworzony na podstawie kilkuletniego doświadczenia w
prowadzeniu serwerów Minecrafta. Jgo założenia są proste, mechanika
nieskomplikowana a zestaw optymalnie dobranych, atrakcyjnych pluginów
sprawia, że każdy wielbiciel rozgrywki PvP będzie zadowolony.









Serwer nastawiony jest na bezkompromisową walkę - przy pomocy
klasycznych metod walki oraz zastosowaniu ogromnego zestawu zaklęć.
Tylko od Ciebie zależy czy wolisz odkładać Denary na potężny magiczny
miecz i zbroję godną bohatera, czy też wolisz zaopatrzyć się w znaczną
ilość zwojów z zaklęciami. Możesz zabijać przeciwników ciosem miecza,
palić ich ognistymi kulami albo zasypać gradem błyskawic! Atrakcyjności
rozgrywce dodaje możliwość zakładania gildii/organizacji, zapewniających
ochronę dobytku, kontrolę terenu oraz chętnych do pomocy w walce z
nieprzyjaciółmi.







Do dyspozycji graczy oddane zostają dwa światy - Zielony, obfity w wodę i
roślinność Arcanus, oraz mroczny, pełen niebezpieczeństw Myrran. Czary,
których jest około 100, pogrupowane zostały w kilka odrębnych szkół
(magia ogólna, magia chaosu, magia przemian, magia nekromancka, magia
teurgiczna, magia palladyńska, magia druidyczna). Aby nie stracić w
walce zgromadzonych punktów XP możesz magazynować je w kamieniach
duszy... To tylko kilka z atrakcji, jakie przygotowane zostały dla
graczy.











Projekt tworzony jest pod patronatem serwera Avernus,



tworzy go ta sama osoba - co gwarantuje perfekcyjność i niesamowitą jakość gry.















Wszystko dla gracza! Dlatego serdecznie zapraszamy na serwer, trzeba go zaludnić. :)











IP:s34.mineserv.eu:42744































Opublikowano

Forum to: forum.avernus.pl --- Istnieje specjalne miejsce dedykowane wątkom pod {B}[E][L][A][R]!



Reklama zaktualizowana.

Opublikowano

Zapraszam na serwer.

Niesamowity klimat, którego nie znajdziesz na innych pierwszych lepszych serwerach.

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

Cieszymy się, że są już jacyś zadowoleni gracze. Jednak zabawa będzie jeszcze lepsza, gdy graczy będzie więcej. Zapraszam nowych!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...