Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][1.5.1][HP NAD GŁOWAMI][NOWY SYSTEM GILDI][WIĘKSZY EXP][NOWE DROPY]


DISABLED

Pytania dot. serwera.  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? prezentacja?.

    • Tak.
      12
    • Nie.
      5
  2. 2. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak.
      12
    • Nie.
      5
  3. 3. Czy wprowadzi? exp z stone?.

    • Tak.
      15
    • Nie.
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie: Wojtek


Nick: Kuhciik


Wiek: 14


TS3: Posiadam


Mikrofon: Posiadam


Czas poświecony moderatowaniu: 5 - 6 godzin.


Doświadczenie: W miarę dobre byłem dużo razy kidmodem, moderatorem , adminem.


WorldGuard 1/10 5/10 tutaj słabo ale się poduczę.


WorldEdit 1/10 7,7/10 też słabo ale się poduczę na potrzeby serwera.


Informacje o pluginach 1/10. 4/10 pisać pluginów nie umiem a ni nic w tym stylu.


Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł) Ciężko by było , a nie chcę sie wypowiadać na temat osobisty. Od czasu do czasu coś by wpadło.


i2e.png

by Valky

 

Opublikowano

Serwer prawdopodobnie będzie na 1.6






"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Zmieniono na złoto 3% żelazo 3,5%

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Zmieniono na złoto 3% żelazo 3,5%

 

Oszalałeś? Kox jabłko w 5 minut...

 

NIEE!! nie rób na 1.6.1 plz na 1.6 jest Opóżniony sprint lagi są ... 1.5.2 Proszęę ;(

 

Nie chcesz 1.6 bo nie ma nodusa? :D Ja mam bukkita 1.6.1 Dev i jakoś lagów nie ma... :P

Opublikowano

Imie: Natalia
Nick:Natka

Wiek: 17

TS3: niestety nie bo mam komputer takki co po włończeniu ts3 zwala się i pada ale mam skype i gg

Mikrofon: tak

Czas poświecony moderatowaniu: różnie ale nie poniżej 5h

Doświadczenie: doskonałe co widać po tym ,że byłam 1 H@ na najwiekszym serwerze redstone, 2 razy H@ na mniejszych serwerach i kilkadzieścia razy moderatorem i bud.

WorldGuard 1/10 7,5/10

WorldEdit 1/10 9/10

Informacje o pluginach 1/10. 8/10

Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł) tak

Opublikowano

Oszalałeś? Kox jabłko w 5 minut...

 

 

Nie chcesz 1.6 bo nie ma nodusa? :D Ja mam bukkita 1.6.1 Dev i jakoś lagów nie ma... :P

Haha w 5min jak masz Fastbreak to może tak

Minimum bez żadnych cheatów 30min aby zdobyć 72złota(tyle trzeba na kox jabłko)

Wiem bo miałem kilka serwerów i wiem jak dropi na 3%

 

DISABLED nie da rady wcześniej otworzyć serwera?

Opublikowano

Haha w 5min jak masz Fastbreak to może tak

Minimum bez żadnych cheatów 30min aby zdobyć 72złota(tyle trzeba na kox jabłko)

Wiem bo miałem kilka serwerów i wiem jak dropi na 3%

 

Effiiciency 4 i masz w 5 minut stack złota... 30 minut to i tak mało... Pomysł.. po jednym dniu gracze się znudzą serwerem...

Opublikowano

A ja myślę, że wszystko pójdzie gładko i gracze też będą. Póki co budowa mapy.
PS. Widze koledzy w przeszłości mieli wspólnie serwer. Radzę zapomnieć i pójść w swoją stronę, a nie sobie dogryzać.

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

Effiiciency 4 i masz w 5 minut stack złota... 30 minut to i tak mało... Pomysł.. po jednym dniu gracze się znudzą serwerem...

To 2% ja nie pisałem 3% tylko 2% (jak dla mnie 2% jest dobrze)

 

Ja bym wolał powiększony exp(x2 albo x3) z mobów niż exp z stone

Opublikowano

Dodano drop pereł endermana z stone (0,6%)

Dodano szansę na drop jajka creepera (0,2%)

Dodano szansę na drop jajka konia (0,1%)

Zmniejszono szansę na drop złota do 1,2%

 

Start serwera jutra 13:00!!!!



proszę o zamknięcie tematu, i zapraszam do drugiej prezentacji bez tagu zapowiedź pod tym linkiem

http://www.mpcforum.pl/topic/986477-niedziela-130016160smcmmosurvivalfrakcjenowe-dropyfortunkaexp-stonehp-nad-glowamistart-niedziela-1300/?p=7991404

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...