Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena Sura WP 42 lvl Metin2PL SOLAR S26


Katuri

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



1309911203-U105386.png
Metin2 PL S26



1309911231-U105386.png
Wybierz



1309911265-U105386.png
Witam. Chciałbym wycenić postać Sura WP 42 lvl na Solarze s26.
Postać ma strach m3, czarowane m2 i wirek reszta. Eq: FMS+9 37 śr kd +3 exp 5b reszta smiecie. Wyzywka +8 czysta, ebo +9 czyste, złote buty 1500 hp, drewniany naszyj 1500 hp, srebrna +8, okrągła +6 z NNO, YY+7 1k pz 10 do pż z kd +3. Postać ma 11 lvl konia 



1309911286-U105386.png




1309911317-U105386.png
PLN



1309911346-U105386.png
 






1284282093-U138092.png

1309911376-U105386.png




Wkn4tFu.jpg

Bob Marley Bless

Robie sygny na zamówienie

;)

Opublikowano

Za ile sprzedam na pl Trute +7 Sr 43 z 10 dt w złotówkach ??

A ile wezmę za Stal 1,5k 15 miecze 15 2 reka 10 sztyle 10 strzaly ?? +8

CZEKAMY NA DRACONIS ;)


81492649835315255159.jpg


Opublikowano

Za tą sure myślę że weźmiesz z 40-50zł,ale pewni nikt nie będzie chciał kupić mniejszego LVL bo teraz każdy chce latać wysokimi.

Opublikowano

MAX 50zł, jeśli już ktoś sie decyduje na zakup postaci, kupuje wyższy lvl.

Astium.pl


Najlepszy hard 2013r.



Start 27-30 lipca !


Opublikowano

No tak jak wszyscy max 40-50 ale wątpimy , że ktoś kupi bo na co komu 42 lv . Skille nie za dobre. Dobij 70 dobij skille G/P i o wiele więcej dostaniesz za postąć ; )

Opublikowano

Koledzy wyżej dobrze mówią mały lvl niestety ma ta surka ;/ , ja bym ci radził wbić jeszcze pare lvli i sprzedać za kwotę ok 70 zł ;p , a jeżeli chcesz sprzedać to konto teraz to za 40/50 zł .

Opublikowano

To już więcej dostane za sprzedanie eq za yang i potem allegro ;d

Wkn4tFu.jpg

Bob Marley Bless

Robie sygny na zamówienie

;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...