Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Gówniane śmieci z Parim


warnox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak swoją drogą, wstawił clienta i twierdzi, że to znullowana wersja. Rozumiem, robiłbyś przed startem patche, żeby mieli pełną wersję? :O

95495145614730418249.png


  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak swoją drogą, wstawił clienta i twierdzi, że to znullowana wersja. Rozumiem, robiłbyś przed startem patche, żeby mieli pełną wersję? :O

 

To je nulled, tego nie ogarniesz. :|

64349649036432363794.png


Opublikowano

Jak dobrze że masz gównianą znullowaną wersję;d

Dla innych nie radzę używać ;p

Znullowany to ty masz mózg na dodatek bez wydawanych patch'y

Co za kurwa debil

64562221938.png

Opublikowano

Znullowany to ty masz mózg na dodatek bez wydawanych patch'y

Co za kurwa debil

hahahahhahahahah odezwał się pusty random :*

57650800702838058299.png


Opublikowano

Hahahaha, odezwał się znullowany Nellyz. :|

 

To je Nullyz. xD

 

Co do tematu, dzięki za wstawkę. Panel logowania fajny, działa a to jest najważniejsze :) Zaraz poszukam jeszcze coś ciekawego w tym ^^..

footer_logo.png

Opublikowano

Będzie działało logawanie na kliencie pl'a z 2011 roku ?

Tak będzie. Ciekawi mnie po co ta liczna graczy online w PSD hym? To dopiero coś.

Opublikowano

Tak będzie. Ciekawi mnie po co ta liczna graczy online w PSD hym? To dopiero coś.

 

4 pliki root masakra, zawalony client...

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

To je Nullyz. xD

 

Co do tematu, dzięki za wstawkę. Panel logowania fajny, działa a to jest najważniejsze :)Zaraz poszukam jeszcze coś ciekawego w tym ^^..

 

Poszukaj tych dziur od Nullyz'a.

 

@topic:

 

Ogółem słabe wykonanie. <ir>Słaby teknik hyba. </ir>. Nie użyję, bo mam swoje!

 

 

 

Tak, chwalę się. DAWAĆ WARNA!

 

 

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...