Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski Plugin] AntiOP - Dodawanie OPów jedynie przez ftp!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma po co wgrywać kolejnych pluginów, prosty /skript:

 

 

command /op:
description: Set your home
executable by: players
trigger:
if argument 1:
message "OP moze byc dodany tylko z FTP Serwera. Przepraszamy za niedogodnosci."
Albo MyCommand.
Opublikowano

 

Nie ma po co wgrywać kolejnych pluginów, prosty /skript:

 

 

command /op:
description: Set your home
executable by: players
trigger:
if argument 1:
message "OP moze byc dodany tylko z FTP Serwera. Przepraszamy za niedogodnosci."
Albo MyCommand.

Da sie to latwiej w skript napisac :)

 

 

command /op [<text>]:
    trigger:
        if arg 1 is set:
            send "&CKomenda zablokowana przez operatora serwera"
            send "&cOP mozesz dodac tylko i wylacznie przez FTP"
        if arg 1 is not set:
            send "&CKomenda zablokowana przez operatora serwera"
            send "&cOP mozesz dodac tylko i wylacznie przez FTP"
Opublikowano

autora pluginu chyba posra....

Napisał ze blokuje komendy i console a kod ma taki:







    Player player = (Player)sender;
    Logger log = getLogger();

    if (command.getName().equalsIgnoreCase("op")) {
      player.sendMessage(ChatColor.DARK_RED + "Administrator zablokowal mozliwosc dodawania Adminiow przez komende /op");
      player.sendMessage(ChatColor.DARK_RED + "Musisz dodac go przez plik ops.txt, a nastepnie zrestartowac serwer.");
      log.info("Gracz probowal uzyc komendy /op");
      return true;
    }

    log.info("blad");
    return false;
  }

 

... Jednym słowem blokowane z konsoli polega chyba na tym ze wywali ci błąd... Bo konsola nie jest graczem, i tak samo z command blokami...

Player player = (Player)sender;

nie wiesz czy to gracz a ustawiasz go graczem...

 

EDIT: Ten plugin nie powinien nawet odpalić... nie ma plugin.yml

Dno i kilometr gnoju...

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Powiem tak troszczke ten plugin jest bez uzyteczny poniewaz mozna zablokowac ta komendr w pluginie skript wiec wecie ;p

Opublikowano

Powiem tak troszczke ten plugin jest bez uzyteczny poniewaz mozna zablokowac ta komendr w pluginie skript wiec wecie ;p

Plugin sam w sobie jest lipny...

Ale nie wiem tez po co instalujecie tego skript-a... lepiej napisać własny plugin niż bawić eis tym lipnym pluginem od skryptów... nie dość ze niewygodne to jeszcze mniej opcji.... no i wolniejsze

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...