Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebujesz wyceny któregoś ze swoich przedmiotów? Zajrzyj!


ArcheR.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli nie wiesz ile wart jest twój przedmiot umieść go tutaj, a ja oraz inni userzy (liczę na Waszą aktywność) postaramy się go wycenić :).

Szablon:

 



Serwer na którym grasz:
Przedmiot (SS):
 
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Jeżeli myślisz ze to jest warte 9kk radze ci darować sobie ten temat

Ta rózdżka jest warta max 5kk nawet pewnie nie ponieważ te rózgi chodzą bardzo tanio z osło.

70hs.png
Opublikowano

@up

Jeżeli myślisz ze to jest warte 9kk radze ci darować sobie ten temat

Ta rózdżka jest warta max 5kk nawet pewnie nie ponieważ te rózgi chodzą bardzo tanio z osło.

Napisalem około, ponieważ aktualnie nie miałem dostępu do gry.

Poza tym, lepiej zawyżyć wartość przedmiotu. Jeśli sprzedawca nie może sprzedać przedmiotu to będzie mógł stopniowo obniżać cenę. W ten sposób nie będzie stratny.

Opublikowano

Serwer na którym grasz: AVALON

 

Przedmiot (SS): Holy 99j + 9   Pod Lod rozdane
 

 

 

Opublikowano

 

Serwer na którym grasz: AVALON

 

Przedmiot (SS): Holy 99j + 9   Pod Lod rozdane
 

 

 

 

18-20,5kk

 

przgynajmniej takie ceny są na enimgmie ale wydaje mi się, że do avalonu są zbliżone ;>

 

jeżeli nie no to 17-20kk ;>

Masz problem z NosTale, Metinem bądź z robieniem for ? pisz do mnie, z chęcią Ci pomogę ;)

Opublikowano

Zwiad - 20kk

Oblech 1.5kk

Krok 2kk

Rang 20kk

Kanon 11kk

WK 30kk

 

(gram na s3 i cały czas się orientuje za ile i co gracze kupują nie pisze to z cen na NB)

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

Zwiad - 20kk

Oblech 1.5kk

Krok 2kk

Rang 20kk

Kanon 11kk

WK 30kk

 

(gram na s3 i cały czas się orientuje za ile i co gracze kupują nie pisze to z cen na NB)

 

Ludzie przed kupnem najczęściej patrzą na NB ;).

Opublikowano


Serwer na którym grasz:Finesia

Przedmiot(SS):http://www.tinypic.pl/sfhy11pirxvo

 

Darkorbit :

serwer: global europa 1

statek : goliat

1/2 full elite ;D

 

s

s

s

s

s

Opublikowano

 



Serwer na którym grasz:Finesia
Przedmiot(SS):http://imageshack.us/content_round.php?page=done&id=4tHcm5yslaCtlKaS5NfQ2qfU48o

 

Proszę wrzucić na inny upload zdjęć, gdyż z tego nie da się zobaczyć screen shota.

 

Polecam:

 

tinypic.pl 
tinypic.com
wrzuć.se

QtiV6xY.gif

Opublikowano

AVALON

 

http://imageshack.us/gal.php?id=spPj2NTXlNzny6Q

3 photo - to mam na sell

 

za ile pójdzie ?

 

 

================================================================================================================================================================================================================================

 

Sp 3 mag +5

Sp 4 mag +5

 

a za ile takie SP kupię ? ;D

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

AVALON

 

http://imageshack.us/gal.php?id=spPj2NTXlNzny6Q

3 photo - to mam na sell

 

za ile pójdzie ?

 

 

================================================================================================================================================================================================================================

 

Sp 3 mag +5

Sp 4 mag +5

 

a za ile takie SP kupię ? ;D

Spojrzenie- 1,2kk

Czerwony łuk- Wątpię czy za 100k zejdzie, z powodu osłonki.

Scrammer-400k

 

Sp 3= (1job-12kk)

Sp 4= (1job-14kk)

Cena i tak zależy od poziomu profesji karty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...