Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Cześć chciałbym stworzyć dział ;) Czytaj


Batory12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chciałbym stworzyć dział o tematyce ,,HeroZero''. Jeśli znacie te gre, jest to gra przeglądarkowa. Gra w nią dużo ludzi. Dlatego chciałbym stworzyć ten dział do: głównie do poradników, polecania swoich gildi i ewentualnie cheatów. Mógłbym być Administratorem gdyż ogarniam bardzo dobrze MPCForum. Mam nadzieję że przyjmiecie moją ofertę. Przynajmniej miałem dobre chęci ;)

 

 

 

HeroZero to gra w której jesteś bohaterem. Robisz misje na czas, robisz gangi, zdobywasz przedmioty, walczysz ze znajomymi, Bitwy pomiędzy gangami, Fajne nazwy przedmiotów :D.

Opublikowano

jestem na nie bo HeroZero jest słabe jest to samo co SF tylko trochę zmieniony wygląd menu etc.

 

NIE

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Nie.

 

Ogólnie (dla mnie) gra jest słaba. Nie podoba mi się.

Będzie podobnie tak ja z nowymi działami, na początku głośno, a potem cisza.

Opublikowano

Dlatego chciałbym stworzyć ten dział do: głównie do poradników, polecania swoich gildi i ewentualnie cheatów. Mógłbym być Administratorem gdyż ogarniam bardzo dobrze MPCForum. Mam nadzieję że przyjmiecie moją ofertę.

 

Spoko, kokosz na pewno się ucieszy z dodatkowego admina, sądząc po poziomie wypowiedzi będziesz jednym z lepszych.

 

@top

 

Nie, to jest shit.

Opublikowano

Nie.

Nie udany brat bliźniak sf. Za dużo tam dzieci (bez urazy(ale kogoś zabijesz i cie wyzywają)).

yiWCsl1.png
Opublikowano

Nie.

 

Ogólnie (dla mnie) gra jest słaba. Nie podoba mi się.

Będzie podobnie tak ja z nowymi działami, na początku głośno, a potem cisza.

Opublikowano

Gra nie cieszy się zbytnio popularnością wśród użytkowników, więc na razie się z tym wstrzymamy. Co nie oznacza jednak, że w przyszłości może zostać dodana. ;)

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...