Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Kwadratowa Masakra 4 1.5.2 by 20jacek01


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chcecie pożądne pliki KM4 to poczekajcie na moje ;) Jeden Autorski Plugin oraz kilka typu Essentials, WG, WE, itp. Warto poczekać ;d Pliki powinny się pojawić na początku sierpnia, teraz pracuje nad pluginem, a chcę go przetestować, a jestem na wakacjach dlatego dopiero w sierpniu ;(

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bezsensowna paczka, 8 pluginów - WOW NAPRAWDE SUPER, FAKTYCZNIE KWADRATOWA MASAKRA 4!

 

Ja tworze niedługo paczuszkę własnie na tego typu serwer. Będą nawet 2 drużynki jak na KM(troche inaczej ale cicho)

 

 

@EDIT

 

pewnie teraz będzie wysyp paczek jak podam ten link choc duzo osob zna ten plugin

 

 

 

 

Plugin na 2 drużyny : niebieskie i czerwone.

Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@refren

 

bezsensowna paczka, 8 pluginów - WOW NAPRAWDE SUPER, FAKTYCZNIE KWADRATOWA MASAKRA 4!

 

Ja tworze niedługo paczuszkę własnie na tego typu serwer. Będą nawet 2 drużynki jak na KM(troche inaczej ale cicho)

 

 

@EDIT

 

pewnie teraz będzie wysyp paczek jak podam ten link choc duzo osob zna ten plugin

 

 

 

 

Plugin na 2 drużyny : niebieskie i czerwone.

Pozdrawiam.


Jak napisałem wyżej nie będę zapychał paczki pluginami nie potrzebnymi -,-


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

@up ja pierdole ty faktycznie masz jakąś dysmózgie. Rozumiem, nie zawalać serwera pluginami, ale użyj tego co masz pod czaszką, czyli mózgu. KWADRATOWA MASAKRA 4 MA GILDIE WIĘC TO NIE JEST ŻADNA OSRANA KM 4 TYLKO JAKIEŚ GÓWNO I SHIT, ZWYKŁE PLUGINY KTÓRE MOŻNA ŚCIĄGNĄĆ SAMEMU A KONFIGURACJA ICH ZAJMUJE CAŁE 10 MINUT, LECZ TY JESTES DALEJ PRZEKONANY ŻE TO TWOJE PLIKI SĄ NAJLEPSZE NA MPCFORUM, BA W POLSCE A MOŻE I NA ŚWIECIE BO PRZECIEŻ NIE ZAWALAJĄ SERWERA! ALE BUKKIT JEST PO TO, ŻEBY JEDNAK DODAĆ TE KILKA PLUGINÓW. MOŻE LEPIEJ ZRÓB PACZKĘ Z VANILIĄ I NAPISZ ŻE NIE CHCESZ OBCIĄŻAĆ SERWERA?

Bez reklam fb

Opublikowano

@up ja pierdole ty faktycznie masz jakąś dysmózgie. Rozumiem, nie zawalać serwera pluginami, ale użyj tego co masz pod czaszką, czyli mózgu. KWADRATOWA MASAKRA 4 MA GILDIE WIĘC TO NIE JEST ŻADNA OSRANA KM 4 TYLKO JAKIEŚ GÓWNO I SHIT, ZWYKŁE PLUGINY KTÓRE MOŻNA ŚCIĄGNĄĆ SAMEMU A KONFIGURACJA ICH ZAJMUJE CAŁE 10 MINUT, LECZ TY JESTES DALEJ PRZEKONANY ŻE TO TWOJE PLIKI SĄ NAJLEPSZE NA MPCFORUM, BA W POLSCE A MOŻE I NA ŚWIECIE BO PRZECIEŻ NIE ZAWALAJĄ SERWERA! ALE BUKKIT JEST PO TO, ŻEBY JEDNAK DODAĆ TE KILKA PLUGINÓW. MOŻE LEPIEJ ZRÓB PACZKĘ Z VANILIĄ I NAPISZ ŻE NIE CHCESZ OBCIĄŻAĆ SERWERA?

Weź się ogarnij na kwadratowej 4 nie ma wojny gildi, oraz ty użyj mózgu i nie wyzywaj


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...