Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] Kolejna Reklama :/


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, już drugi raz pojawiają się takie duże reklame, które przeszkadzają w funkcjonowaniu forum, bynajmniej u mnie.

Jest to coś takiego:

http://scr.hu/0z7p/vecgc

Reklama, przysłania PW, powiadomienia itd... Wcześniej była z mercedesa, teraz ta :c

Zmieńcie je.

 

@Lenart, zły człowieku - mam limit lajków XDD

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Znasz muj bul, miałem to samo z reklamą mercedesa. Też pisałem sugestie :P

 

Jestem na tak, jeżeli Ci zasłania, bo mi teraz nie :P

 

W NOWEJ WERSJI OPERY JUŻ TAK!!! SPALIĆ JĄ!!!!

QtiV6xY.gif

Opublikowano

A nie możesz AdBlocka zainstalować ?

 

A poza tym to nie jest AdSense ?

AdBlocka nie można używać.

@top jeśli Ci przeszkadza to Tak.(ja osobiście jej nie mam.)

674071459604241683421.gif

Opublikowano

oh oh, adblocka nie można.
szkoda...


gl5m7s.jpg

 

kurwa pozwij mnie.

Za takie kurwa chamskie reklamy, adblock się należy. Na kurde żadnej innej stronie nie mam włączonego AdBlocka


Zresztą co trzeba mieć w głowie, żeby zabronić komuś używać AdBlocka i do tego dopierdalać takie reklamy, no kurwa sorry, ale takiego chamstwa nie zniese.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Skoro niby adblock zabroniony to czemu nie banują za to ?

 

Zainstaluj adblocka, jak cię wkurza ta reklama. Ja mam adblocka no i jeszcze mnie nie zbanowali, a jak zbanują to nie będę płakał, przecież to tylko konto...

Opublikowano

Powiem tak - reklamy mi w niczym na mpc nie przeszkadzają, jestem do nich przyzwyczajony...

a adblocka nie chcę ;p Dam zarobić mpc a poza tym jak loguję się codziennie na poczte onet to musiałem go wyłączać... za dużo zabawy ;)

Po prostu niech administracja usunie reklamę jak to było z mercedesem ;p

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

oh oh, adblocka nie można.

szkoda...gl5m7s.jpg

 

 

kurwa pozwij mnie.

Za takie kurwa chamskie reklamy, adblock się należy. Na kurde żadnej innej stronie nie mam włączonego AdBlocka

Zresztą co trzeba mieć w głowie, żeby zabronić komuś używać AdBlocka i do tego dopierdalać takie reklamy, no kurwa sorry, ale takiego chamstwa nie zniese.

Jakby każdy miał Adblocka to hajs kokoszowi by się nie zgadzał.

 

Top@

 

Ja nie mam tej reklamy natomiast jeśli inni mają z nią problemy... Tak

Opublikowano

Powiem tak - reklamy mi w niczym na mpc nie przeszkadzają, jestem do nich przyzwyczajony...

a adblocka nie chcę ;p Dam zarobić mpc a poza tym jak loguję się codziennie na poczte onet to musiałem go wyłączać... za dużo zabawy ;)

Po prostu niech administracja usunie reklamę jak to było z mercedesem ;p

ja mam adblocka ustawionego jedynie na strony z uporczywymi reklamami.

 

Jakby każdy miał Adblocka to hajs kokoszowi by się nie zgadzał.

 

Top@

 

Ja nie mam tej reklamy natomiast jeśli inni mają z nią problemy... Tak

gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.

 

Reklamy na forum były od w chuj czasu, dopiero ostatnio ktoś z nimi przesadza i jest jak jest.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Nie każdy ją musi mieć. Akurat Wilczek ma tego pecha ją ma i prosi o jej usunięcie.

 

// wiem, że masz adblocka :rolleyes:

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Nigdzie w regulaminie nie ma punku na temat AdBlocka.

Jeżeli reklama Ci przeszkadza to można ją wyłączyć klikając "x" i już się nigdy nie pojawi.

Opublikowano

Nigdzie w regulaminie nie ma punku na temat AdBlocka.

Jeżeli reklama Ci przeszkadza to można ją wyłączyć klikając "x" i już się nigdy nie pojawi.

 

Chyba chodzi Ci o tego "x" przy sygnach pod lubie to ;p

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Nie wiem czemu, ale niektórzy nie rozumieją:

Mała tekstowa reklama = bardzo mało hajsu

Mała nieruchoma reklama = mało hajsu

Mała ruchoma reklama = hajs

Średnia ruchoma reklama = hajs się zgadza

Duża ruchoma reklama = 0 hajsu, każdy włącza adblocka.

 

Nie wiem czemu, ale tych dużych reklam jest najwięcej, a jak twórcy widzą że hajsu mało - to dają coraz więcej dużych reklam. Co jest kurwa bez sensu !

 

@top

Mam adblocka, ale jak wywalą te uporczywe reklamy to wyłączę ;]

Opublikowano

Mi się tak nie dzieje, PW i powiadomienia są nad reklamą.

Adblocker'a nie używam, źle mi działa na Chrome.

 

Reklamy napewno nie dostaną usunięte.

Najlepszym rozwiązaniem będzie instalacja Adblockera i zmiana przeglądarki.

Opublikowano

No wilczek rozumiem prawda wyszła na jaw też wypijasz xDD

 

A tak na serio jestem na tak żeby te reklamę zastąpić lub usunąć całkowicie.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

No wilczek rozumiem prawda wyszła na jaw też wypijasz xDD

 

A tak na serio jestem na tak żeby te reklamę zastąpić lub usunąć całkowicie.

 

Nie jesteś śmieszny, huehue

 

@Top, reklamy już nie ma.

Innej też nie, więc rozwiązane ;-)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...