Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Publikacja]| Z | The Last Star | Ex702 | Start : 07.07.2013! | Exp : 800 x | Drop : 50% |


maopt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

The Last Star ! Season : ex702 + Premium IGCN !

Start : 07.07.2013 Godz : 20:00

bannertp2.gif



konfinggx7.png
Exp : x800 | Vip Server : 1200x
Drop : 50% | Vip Server: 60%

Strona : www.tlsmu.com.pl - jeszcze nie aktywne
Forum : www.forum-tlsmu.xaa.pl - zapraszamy !
Reset : 400 lvl (staty się nie kasują)
Grand Reset : 70 reset (400 crd za grand reset)
Download : Forum lub strona internetowa
Wersja : Ex702
Inwazje : Co 60 minut
BC,DS : Co 180 minut | Vip : Co 60 minut
Podnoszenie soulem +7-+9 : 50% (luck +25%) | Vip : 100%
Pralka : Podnoszenie +10-15 : 50% (luck +25%) | Vip : 100%

spotyqj6.png

Lorencia
Devias 3
Losttower7
Atlans
Arena

sygnaturkiee4.png

2sygnarp8.gif

3sygnaha4.png

Opublikowano

Witam.

Rejestracja dostępna od jutra od godziny 20:00.
Aktualnie jest uploadowany klient, lecz z mojego laptopa i mojego domu gdzie mam łącze uploadu 512 kbps to jednak troszeczkę zajmuję więc nie wiem czy podam link dzisiaj tak o 24 czy też dopiero jutro po 17.
Jutro również zostanie udostępniony regulamin serwera.
Serwery PvP jak i VIP zostały już skonfigurowane, mam nadzieje, że niczego nie przeoczyłem i na starcie nic nie wyniknie co nie powinno.

Pozdrawiam,
maopt.



Client : http://www.speedyshare.com/yPYm5/The-Last-Star-full-client.rar

Opublikowano

Proszę spróbować wyczyścić ciasteczka w przeglądarce FF i spróbować ponownie, u mnie działa i już powstało kilka kont.

Opublikowano

1 item +FO od leather do dragon i odpowiedniki = 12 zł.

1 item +FO od dragon do dragon knight i odpowiedniki = 16 zł.

 

 

 

Czyli juz podziekuje za ten serwer :P

robin_van_persie_signature_by_jopeczek7-

 

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United!

Opublikowano

Zapraszam na serwer pomagam wbijac rr w grze pisac na /gpost albo /post do mnie wink.png nick: SkikuT1

Fajnie sie gra. Kontakt z Adminem jest idealny non stop poprawki na serwie aby nam sie lepiej gralo;)

Opublikowano

Kiedyś chciałem zagrać w MU, ale jednak nie zagrałem. Teraz chcę zagrać ponownie i zacząć od prywatnego serwera. Ten na liście wpadł mi do gustu. Z moim internetem ściągnie się za około 2,5h, ale jak gra mi się spodoba to będę grać. :)

 

 

Dlaczego przy rejestracji jak wpisuje dobry kod (na sprawdzenie czy jesteś człowiekiem) wyświetla mi, że kodzik jest zły? Co jest nie tak? :O

To był tylko jakiś error, wystarczyło wejść od nowa w rejestracje. Mam już konto, teraz czekam na grę. :P

Opublikowano

Serwer przeszedł naprawę, soulowanie jolowanie naprawione, box +5 naprawiony, ELF,SM,BK naprawione.
Zapraszam.

Captcha usunięta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...