Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tak to już DrUga edycja Kwadratowej Masakry! [Dwie drużyny][Red VS Blue][WhiteList]Zapisy Trwają! Serdecznie Zapraszam!


siwiec11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z gry: MrMarsi1 , Bezniku


Wiek: 18 , 18


TS3 (Tak/Nie): Tak, ale nie zawsze jest możliwość rozmowy.


Którą drużynę wybierasz? Oboje do Blue

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Nick z gry: Graihia

Wiek: 15

TS3 (Tak/Nie): Tak

Którą drużynę wybierasz?: Blue, jeżeli była by możliwość zostania liderem Blue to chciałbym nim zostać

Opublikowano

Nick z gry: MMGP

Wiek:13
TS3 (Tak/Nie): Tak, ale nie mam mutacji...

Którą drużynę wybierasz? Blue

Piszę z konta brata!

Opublikowano

Nick z gry: DamiX55

Wiek: 15

TS3 (Tak/Nie): tak

Którą drużynę wybierasz? red

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nick z gry:klm109


Wiek:Równe 200 miesięcy na tym świecie


TS3 (Tak/Nie):Oczywiście


Którą drużynę wybierasz? Tą, w której wszyscy są na ts'ie gdy grają


Opublikowano

Nick z gry: szata_2001


Wiek:14


TS3 (Tak/Nie):Nie


Którą drużynę wybierasz? Blue



Kolegi :D



Nick z gry: Dager31


Wiek: 14


TS3 (Tak/Nie): Nie


Którą drużynę wybierasz? Blue


Opublikowano

Server jest, znaczy byl... fajny, ale otwarta rekrutacja wszystko popsula ;(

Druzyna Blue przez krotka chwile byla na tym samym poziomie az tu nagle dolaczyl gracz Czops_PL. Wszystkich wyzywal i krytykowal. Blue stracili spojnosc i diaxy. Jednakze serwer jest udany, lecz trzeba polepszyc filtr osob dolaczajacych do white-listy.

Jezeli on nie zostanie zbanowany, to w 100% odradzam gry na tym servie.

Opublikowano

Nick w grze-CyreuszPlayGames

Wiek-16

TS3-Tak

Którą drużyne wybieram obojętnie ale po tym co przeczytałem powyrzej to bym chciał do blue ale tam jest Czops_PL który odwala^ a tak szczerze chce do drużyny ogarniętej co do kultury itp.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick z gry: MrMarsi1 , bezniku


Wiek: 18 , 18


TS3 (Tak/Nie): Jeden tak i Jeden Nie.


Którą drużynę wybierasz? Ważne żebyśmy byli razem;)

.sygnatura_player1.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...