Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Fajną grę na nudną noc.


Orł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo.

 

Jak komuś się chce niech poda mi tytuły jakichś fajnych mmo na nudną noc :)

Jakąś komiksową, sci-fi itd. Najlepiej 3d ;x ale niekoniecznie.

 

 

 

Wykluczam:

metin

4story

tibia

shayia

runes of magic

allods

LoL

WarThunder

NosTale

ElSword

 

Opublikowano

Ja polecam Ci Continent of The Ninth.

Jest to najlepsza darmowa gra MMO.

 

Zobacz jeszcze na:

Blade & Soul

Dragon Prophet

Perfect World

 

Może jakaś MOBA?

Bloodline Champions

Heroes of Newerth

Prime World

 

 

Mogą być gry P2P?

Opublikowano

Ok tyle starczy ;>

 

A jakie z p2p polecasz?

Opublikowano

Ja polecam Ci Continent of The Ninth.

Jest to najlepsza darmowa gra MMO.

 

Zobacz jeszcze na:

Blade & Soul

Dragon Prophet

Perfect World

 

Może jakaś MOBA?

Bloodline Champions

Heroes of Newerth

Prime World

 

 

Mogą być gry P2P?

 

Lubie żartować ale bez przesady.

 

Polecam:

MapleStory

Linage2

Cabal

Eden Eternal

Lunia

Aion

Dragon Nest

Opublikowano

Guild Wars 2

WoW

Terraria

DarkFall

Star Wars Galaxies

 

Z P2P niedużo znam fajnych gier.

W Wow'a gram, i Guild Wars 2. ;p

 

TERA Online

Neverwinter Online

Dragon Ball Online

We wszystkie grałem oprócz DB. TERA znudziła się jak wbiłem bodajże 32lvl, a NW krótko grałem i mam zaledwie 12lvl.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...