Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Pójdzie Mi Battlefield 3 ?


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karta graficzna Sapphire Radeon HD 7770 GHz Edition 1G DDR5 (128 Bit)

Pamięć Crucial 4GB, 1333MHz, DDR3,

Win 7 x32

Intel Core i5-2320 3.0GHz

 

Jakie detale, rozdziałka i fps ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Karta graficzna Sapphire Radeon HD 7770 GHz Edition 1G DDR5 (128 Bit)

Pamięć Crucial 4GB, 1333MHz, DDR3,

Win 7 x32

Intel Core i5-2320 3.0GHz

 

Jakie detale, rozdziałka i fps ?

Tyle, na ile GPU pozwoli ;f

High w FullHD, niektóre opcje na medium, jeśli będą duże spadki (a nie powinno być).

Opublikowano

A jak wymienie na ta karte 4870 to bf3 jak mi pojdzie i co z prockiem itd?

Wiesz co mozesz mi napisac konkretny model za te 200 zl?

A ta bylaby dobra (ja serio jestem nie zabardzo obeznany w kompach)

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-6670-1gb-ddr3-pci-e-box-84-490909.html

Ja mam kartę graf. Radeon 6570 2 GB, więc podobna do twojej i średnio jestem zadowolony . Co prawda mam procek Pentium dual core 2,5 Ghz i 3GB Ram więc to może trochę ograniczać ale przy takim zestawie na rozdzialec 1360/XXX przy detalach niskich mam tylko 15-30 FPS

 

Tyle, na ile GPU pozwoli ;f

High w FullHD, niektóre opcje na medium, jeśli będą duże spadki (a nie powinno być).

A przy takich detalach to ok. 40fps ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Niewiem czy to to ale na obudowie obok zasilacza pisze 230 VAC?

 

To kupowac tą 4870?

Domyślam sie że to może być 230 W . Mało musisz kupić nowy minimum 450 W.

 

Jak dla mnie nie opłaca się tej GPU kupować jest za słaba ; / Pozbieraj trochę wiecej tak ok. 400 zł i kupisz sobie o wiele lepszą ;D

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Ale nie mam tyle gdzies karta ok 200zl a z tyle nie zarabiam zeby moc wydawac.

Podasz mi jakas dobra karte?

A i masz podobną karte do mojej teraz czy ta co chcialem kupic?

I czy napewno mi battlefield nie pojdzie na low na tym co mam?

Opublikowano

No mam swoją karte graf : Radeon 6670 to z taką to na low/medium .

Za 200 zł nie kupisz niestety żadnej dobrej karty aby grać sobie spokojnie w bf3 .

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

No mam swoją karte graf : Radeon 6670 to z taką to na low/medium .

Za 200 zł nie kupisz niestety żadnej dobrej karty aby grać sobie spokojnie w bf3 .

A jaka na medium max 250zl xD polecali mi 4870 jest za 200 ok.

Powiedz mi czy mi nie pojdzie na low na mojej 5450.

Twoja ile by kosztwala?

Opublikowano

Na 5450 poszła by pewnie 800x600 na low . Pytasz o to czy jeżeli swoją kartę graf bym sprzedawał to ile by kosztowała ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Chce wiedziec ile twoja kosztuje na allegro

mowisz ze pojdzie a ile fps?

Nawet sie nie bierz za gre w bf3 na 5450. Chyba ze lubisz grac w 800x600 na low + cfg + spadki fps. To bedzie katorga a nie gra

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Chce wiedziec ile twoja kosztuje na allegro

mowisz ze pojdzie a ile fps?

Jaki problem wpisać sobie na allegro tą GPU i zobaczyć ile kosztuje ? .. Ja rok temu ją kupiłem za 220 zł .

 

Pójdzie low 800x600 5-20 fps

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Tu macie linka mam zamiar kupic ta karte http://allegro.pl/ati-radeon-hd-4850-512mb-okazja-gw-fv-i3083126648.html

albo tę

http://allegro.pl/karta-graficzna-ati-radeon-hd6570-1gb-ddr3-128bit-i3089972917.html

Przypominam

mam Pentium e5700 dual core 3.00

ram 4 gb ddr2

ktora będzie lepsza do tego?

a zasilacz to wiem ze z tyłu pisze 230 VAC nie WAT!

Jak juz to bierz 4850 w wersji 1GB ale przedewszystkim podaj MARKE i MOC zasilacza

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Procek : Intel Core i5-2320 3.0GHz

Kara graficzna : AMD RADEON HD7850 2GB GDDR5

Ram :4GB, 1333MHz, DDR3

Zasilacz :AEROCOOL VP-450 80+ OEM

Win 7

 

Ile FPS ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Procek : Intel Core i5-2320 3.0GHz

Kara graficzna : AMD RADEON HD7850 2GB GDDR5

Ram :4GB, 1333MHz, DDR3

Zasilacz :AEROCOOL VP-450 80+ OEM

Win 7

 

Ile FPS ?

Powinien pociagnac na ultra (jezeli nie to high). Ile fps nie da sie powiedziec.

PS. Jezeli masz zamiar w przyszlosci jakas rozbudowe pieca badz OC to radzilbym wziasc cos mocniejszego. Poza tym ludzie narzekaja na te AEROCOOLe ze sa glosne. Nie ma co oszczedzac na zasilaczu.

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

'coś mocniejszego' - chodzi tobie o zasilacz ?

Jeżeli ilości FPS nie da sie powiedzieć tzn że na high/ultra na multi będzie działał bez zacinki ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Tak mam na mysle PSU o mocy przynajmniej 550w (ew deus g1 500w gdzie szczytowe ma 600w)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Procesor: AMD Athlon x2 255


Karta graficzna: Sapphire HD 6670 1GB GDDR5 128 bit


System operacyjny: Windows 7 Ultimate x64


Ilość ram: 4GB


Zasilacz: Modecom Logic 520W

Opublikowano

Procesor: AMD Athlon x2 255

Karta graficzna: Sapphire HD 6670 1GB GDDR5 128 bit

System operacyjny: Windows 7 Ultimate x64

Ilość ram: 4GB

Zasilacz: Modecom Logic 520W

Zasilacz wymień :E

 

Na LOW powinno dać radę, aczkolwiek nie oczekuj na super płynną grę.

Opublikowano

AMD Athlon II x2 270 3.4Ghz

Gigabyte Radeon HD6670 2GB DDR3

Windows 7 Professional 64 bit

4GB DDR3 1333Mhz

Akyga 450W

 

W jakiej rozdzielczości na LOW mógłbym pograć?

Opublikowano

Mam taką samą kartę graficzną i mam 15-30 Fps na niskich ;/ Więc napewno karta graficzna do wymiany . Np. na Radeon 7770 lub 7850 .

Co do rozdzielczości to gram na 1360x720

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Witam, wymieniam części do komputera i mam pytanie czy gra mi pójdzie i na jakich detalach na takim sprzęcie:

 

Procesor: AMD Athlon II x2 Processor 3.0 GHz, 2.0 MB Cache

Karta graficzna: Radeon HD 7750 , 2 GB, 128 bit

System operacyjny: Windows Vista

Ilość ram: 4 GB

Zasilacz: 500 W

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...