Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Pójdzie Mi Battlefield 3 ?


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ram* :2,5GB

Procesor* :AMD Athlon 64 Processor 3800+ 2,40 GHz

Karta Graficzna* : ATI Radeon 3600 series 1535 mb

System operacyjny :Win 7 Home Editon 32 bit

Szybkość internetu :2 mb/s

Zasilacz* nie wiem

Nawet jak odpali, to nie liczyłbym na komfortową grę, nawet w SP.

 

 

EDIT: kolega @UP - na niskich pójdzie, ale zasilacz bym wymienił, bo to mała bomba. SilentiumPC Deus 500W - 200zł.

PC: CPU: Intel Core2Duo E8400 3.0GHz, MOBO: Asus P5Q SE, RAM: Kingstone 2x2GB DDR2 800MHz, Zasilacz: Chieftec GPA-500S8 500W, Obudowa: SuperCase SK337, GPU: Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR5, HDD: Samsung 500GB

 

Laptop: ASUS A555L

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor : Intel Mobile Core 2 Duo T6600
Karta graficzna : ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series
System operacyjny : Windows 7 64 bit
Ilość ram : 4 gb
Zasilacz : nwm
( Głównie chodzi o BF3 Multi )

Opublikowano

Procesor: Intel Core i5 3,3 GHz

Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 650

Ram: 8 GB

Zasilacz: Chieftec APS-750C 750 W

System: Windows 7

 

Chcę się dowiedzieć na jakich detalach/grafice.

Opublikowano

Procek = Intel Core i3-3110M

Karta graficzna = AMD Radeon HD 7670M

Ram = 8 GB

Zasilacz = z prondem

System = Windows 8

 

Pytanie:

Aby zagrać w Battlefield'a tak jak np. Rock przez multi co należy mieć? Tylko BF'a 3 czy to BF3 Premium Edition? I czym sie to różni?

Z góry thx

Opublikowano

Procek = Intel Core i3-3110M

Karta graficzna = AMD Radeon HD 7670M

Ram = 8 GB

Zasilacz = z prondem

System = Windows 8

 

Pytanie:

Aby zagrać w Battlefield'a tak jak np. Rock przez multi co należy mieć? Tylko BF'a 3 czy to BF3 Premium Edition? I czym sie to różni?

Z góry thx

do multi wystarczy zwykły bf3 a premium to z dodatkami jest

Na średnich może zagrasz a jak nie to na low...

 

Procesor: Intel Core i5 3,3 GHz

Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 650

Ram: 8 GB

Zasilacz: Chieftec APS-750C 750 W

System: Windows 7

 

Chcę się dowiedzieć na jakich detalach/grafice.

Wysokie

 

Procesor : Intel Mobile Core 2 Duo T6600

Karta graficzna : ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series

System operacyjny : Windows 7 64 bit

Ilość ram : 4 gb

Zasilacz : nwm

( Głównie chodzi o BF3 Multi )

Low

Opublikowano

mam pytanie czy moge odpalic bf play4free na ps3 ?????

haha nie xD to gra tylko na PC ;D

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

mam pytanie czy moge odpalic bf play4free na ps3 ?????

Po 1 to temat od bf3 a nie od bfp4f a po 2 nie ma bfp4f na ps...

Opublikowano

Procesor: Intel Core i7-3630QM (4 rdzenie, od 2.40 GHz do 3.40 GHz)

Karta:NVIDIA GeForce GT 640M

+ Intel HD Graphics 4000

RAM: 8 GB

Zasilacz: ----

System: W7

 

Laptop mojego ojca ;p zawsze można zamienić. Takie pytanie.. Czy pójdzie na wysokich czy średnie?

Opublikowano

Procesor : [2 rdzeniowy] Intel Pentium Dual Core E6500 @2.92GHz

Karta graficzna : GeForce 9800GT 1GB

System operacyjny : WIN 7 Home Premium 64 bit

Ilość ram : 4GB

Zasilacz : Logic 230V FREQ: 60 - 50HZ

Mógłby się ktoś dopowiedzieć? Czy będzie płynnie na multi? [Komputer ma 2 lata :D]

b_560x95.png

Opublikowano

Procesor: Intel Core i7-3630QM (4 rdzenie, od 2.40 GHz do 3.40 GHz)

Karta:NVIDIA GeForce GT 640M

+ Intel HD Graphics 4000

RAM: 8 GB

Zasilacz: ----

System: W7

 

Laptop mojego ojca ;p zawsze można zamienić. Takie pytanie.. Czy pójdzie na wysokich czy średnie?

Średnie na wysokie za słaba karta

Opublikowano

Procesor: Intel Core i7-3630QM (4 rdzenie, od 2.40 GHz do 3.40 GHz)

Karta:NVIDIA GeForce GT 640M

+ Intel HD Graphics 4000

RAM: 8 GB

Zasilacz: ----

System: W7

 

Laptop mojego ojca ;p zawsze można zamienić. Takie pytanie.. Czy pójdzie na wysokich czy średnie?

767e1f57cf1dc9162996ce638c70244c.png?136

 

Mógłby się ktoś dopowiedzieć? Czy będzie płynnie na multi? [Komputer ma 2 lata :D]

Tutaj zasilacz ide do wymiany (jak cala platforma, ale od psu trzeba zaczac ;)) Na low powinno smigac procek dupy nie urywa ;)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Proponuje skorzystać z darmowej strony:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Wpisujesz nazwę gry i klikasz "can you run it"

i już wiesz czy ci pójdzie :)

Takie strony to FAKE juz lepiej przeczytac wymagania na pudelku/internecie. Nie podawaj ludziom takich stron bo to mozna sobie w dupe wsadzic za przeproszeniem. Sam z ciekawosci sprawdzilem na tej stronce raz i wyskoczylo mi (na starym kompie!) ze moge grac w bf3 na high w 1280x1024, gdzie na low sie dusil

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Procesor: AMD athlon x4 740 3,2 Ghz


Karta graficzna: AMD Radeon HD 6570 2gb


System operacyjny: Windows 7 home premium 64 bit


Ilość ram:4gb


Zasilacz.: 350w nie wiem jakiej firmy


Opublikowano

Procesor: AMD athlon x4 740 3,2 Ghz

Karta graficzna: AMD Radeon HD 6570 2gb

System operacyjny: Windows 7 home premium 64 bit

Ilość ram:4gb

Zasilacz.: 350w nie wiem jakiej firmy

Średnie

Opublikowano

Procesor-intel core i7 2670QM

Karta Graficzna-NVIDIA GeForce GT555m 1gb

System operacyjny-windows 7 home premium 64bit

ilość ram-8gb

zasilacz-nie mam pojecia lapek.

Opublikowano

Procesor-intel core i7 2670QM

Karta Graficzna-NVIDIA GeForce GT555m 1gb

System operacyjny-windows 7 home premium 64bit

ilość ram-8gb

zasilacz-nie mam pojecia lapek.

03568adab5421ea2e877f1b90938b21f.png?136

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Średnie

 

To jest GPU bardziej do biura.... LOW powinien uciągnąć w niskiej rozdzielczości.

 

 

 

 

Cwanniak, on 11 Feb 2013 - 15:34, said:snapback.png

 

Procesor : Intel Mobile Core 2 Duo T6600

Karta graficzna : ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series

System operacyjny : Windows 7 64 bit

Ilość ram : 4 gb

Zasilacz : nwm

( Głównie chodzi o BF3 Multi )

Low

Nie odpali nawet, za stary notebook -.-
Opublikowano

mateomix0, on 10 Feb 2013 - 21:38, said:snapback.png

Procesor : [2 rdzeniowy] Intel Pentium Dual Core E6500 @2.92GHz

Karta graficzna : GeForce 9800GT 1GB

System operacyjny : WIN 7 Home Premium 64 bit

Ilość ram : 4GB

Zasilacz : Logic 230V FREQ: 60 - 50HZ

Mógłby się ktoś dopowiedzieć? Czy będzie płynnie na multi? [Komputer ma 2 lata :D]

 

Słaby procek i karta też nie należy do mocnych . Multi odplaisz full low jakaś mała rozdziałka i MAX 32players

Opublikowano

mateomix0, on 10 Feb 2013 - 21:38, said:snapback.png

Mógłby się ktoś dopowiedzieć? Czy będzie płynnie na multi? [Komputer ma 2 lata :D]

 

Słaby procek i karta też nie należy do mocnych . Multi odplaisz full low jakaś mała rozdziałka i MAX 32players

Juz mu przeciez odpowiedzialem ;) Czytamy uwaznie ;)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Kiedyś grałem w BF3, ale nie potrafiłem po rusku zmienić ustawień -_-

Uciągnę na 1280x960 w full? Dodam, że w Crysiska 3 grałem z większością na high i paroma ustawieniami very high i nie miałem lagów. Grało mi się płynnie, bez freezów, ścinek, etc. oczywiście + dx11

 

 

Proc: Phenom II x4 965

Ram: 4 GB ddr3

Karta: Asus HD6870

Zasilacz: OCZ 600W

9368_gold.png

Opublikowano

Kiedyś grałem w BF3, ale nie potrafiłem po rusku zmienić ustawień -_-

Uciągnę na 1280x960 w full? Dodam, że w Crysiska 3 grałem z większością na high i paroma ustawieniami very high i nie miałem lagów. Grało mi się płynnie, bez freezów, ścinek, etc. oczywiście + dx11

 

 

Proc: Phenom II x4 965

Ram: 4 GB ddr3

Karta: Asus HD6870

Zasilacz: OCZ 600W

Myślę że na średnich pojedziesz :)

Opublikowano

@UP ... średnie/wysokie w FullHD. Dobrze by było, jak byś podgonił proca.

Ram-u za mało na wysokie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...