Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra V AutorskiePluginy BlueVsRed Podania Start 20:30


TroskliweMisie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Wiek: 15
Imie: Tomasz

Nick w Grze: Lex

( Przepraszam moge prosić do red nigdy tam nie bylem zawsze los tak chcial ze ja do blue cisnolem) :(

Proszę ładnie :D

zu439g.jpg

Opublikowano

Nick: 1sharp

Wiek: 17+

Konto: Premium

Skype/Ts3/mikro - posiadam

Nie troluje

Opublikowano
Podanie moje
Wiek:14
Imie:Adrian

Nick w Grze:MrSavarus

 

Podanie kolegi

Wiek:13
Imie:Jakub

Nick w Grze:OfPatronos

1389013572-U595569.jpg

Opublikowano
Wiek: 15
Imie: Szymek;)

Nick w grze: TheCiastkoo

Chciałbym zostać Administratorem BLUE, potrafie dowodzić , umiem się wkurwiać, nie griefuje , pomagam !

Opublikowano

@ref 1sharp And kAMIL oraz theciastko dodani

idziecie do Red

reszte dodam jutro

 

Pisałeś że mnie dodałeś mnie na WH, a wcale na niej nie jestem. Sprawdź czy dobrze wpisałeś mój nick : 1sharp

Jeśli nie zostanę dodany jeszcze dzisiaj, nie będę grał na waszym serwerze, bo czekam już 1 godzinę i dalej na niej nie jestem.

Opublikowano
Wiek: 15

Imie: Damian


Nick w Grze: DamiX55

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano
Wiek: 13

Imie: Tomek

Nick w Grze: MMGP


(piszę z konta brata)

Opublikowano

Pisałeś że mnie dodałeś mnie na WH, a wcale na niej nie jestem. Sprawdź czy dobrze wpisałeś mój nick : 1sharp

Jeśli nie zostanę dodany jeszcze dzisiaj, nie będę grał na waszym serwerze, bo czekam już 1 godzinę i dalej na niej nie jestem.

Byłeś cały czas dodany tylko że niezrobiliśmy reloadu

 

 

Wiek:16
Imie:Dorian ;3

Nick w Grze:Szajber

 

Wiek:16
Imie:Damian
Nick w Grze:Czops_PL

 

 

DODANI

 

DOBRA OD TERAZ NIEMA WHITELISTY WSZYSCY MOGĄ ZAGRAĆ I ZROBIĆ SWOJĄ GILDIE ORAZ WALCZYĆ.Z KWADRATOWEJ ZMIENIMY NA WOJNY GILDII JAK COS TO POTEM ZNOW ODPALIMY KWADRATOWA WBIJAC NA SERVER s55.mineserv.eu:47765 NO WHITELIST

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...