Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Glupie pytanie jak wyjsc teraz z rooka?


Rafi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.Wracam teraz do tibi i zrobiłem postać na aurorze aby grać z kolegami i jakoś inaczej się wychodzi teraz widze ,bo kiedyś to do statły pisało sie hi yes yes i odrazu dali w te miejsce ,że idzie się do domku i się brało profesje a tera to jakoś trzeba gadać z neil jakimś gadam z nim i dogadać się nie mogę.

 

SS tutaj widac co pisałem do niego.

 

s.jpg

Opublikowano

Do 1szego napotkanego gościa piszesz w kolejności:

 

Hi > Vocation > Yes ( ileś razy, aż otrzymasz specjalny mieczyk - musisz zdjąć ówczesną broń ).

 

Po

tym wszystkim wystarczy już iść po profesję, wziąć EQ i iść do

kapitana, który Nas przewozi na Mainland. Wystarczyło TROSZECZKĘ !

pokombinować i byś wyszedł bez robienia tematu.

Do ukończenia festiwalu potrzebujesz wziąć bag ze skrzynki obok ów kapitana, tam jest taki kryształ i świstek.

 

Gdy go mamy, kapitan kończy gadkę o festiwalu, lecz z miejsca pyta już jak było kiedyś, gdzie przenieść etc.

 

Tyle filozofii happy.gif

Znalazłem takie coś. :)

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Serio? a ja na Full Roogard 100% musiałem dorobić ten festival :P

ja wlasnie tez raz to musialem zrobic ale potem na nowej postaci spróbowałem napisac i dziala :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...