Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zarabiać na Triadorze?


Gnom.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rób nowe postacie i zarabiaj na tej mapce z psami (Skrzynia Ucznia I).

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Rób nowe postacie i zarabiaj na tej mapce z psami (Skrzynia Ucznia I).

Trochę dziwny pomysł.

A inne pomysły?

Ps, ile kosztuje Aura/Ostrze/Strach/Silne?

lk480_av1.png

Opublikowano

Aura 400/500k
Ostrze 400/500k
Strach 100K (?)
Silne 100k

fearless :
zaczęcie przygody z nimi : 23 sierpnia 2012
zakończenie przygody z nimi : 6 sierpnia 2013

Pozdrawiam osoby które w gildii są od początku - tylko te osoby tworzą tą gildie

Opublikowano

Aura 400/500k

Ostrze 400/500k

Strach 100K (?)

Silne 100k

Choleraaa, mało.

 

Czekam na te pomysły na zarobek. c;

lk480_av1.png

Opublikowano

Trochę dziwny pomysł.

A inne pomysły?

Ps, ile kosztuje Aura/Ostrze/Strach/Silne?

Może dziwny pomysł ale uwierz że warto. Jeśli zaczynasz od zera to jest chwila roboty a na start kazdy yang się liczy :)

bez gif


Opublikowano

Ja zarabiałem na wbijaniu ebo do+8/9 i uwierz ze naprawde warto :) za szt bierzesz okolo 30kk-35kk a wydasz na wbicie hmm 10kk? Tylko robisz np 10 szt od +5 a nie jedna ^^ i u kowala xD przynajmniej ja tak robiłem i jakoś nie narzekałem na brak hajsu :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Głupi poradnik, wolę już te konta robić.

 

Ja zarabiałem na wbijaniu ebo do+8/9 i uwierz ze naprawde warto :) za szt bierzesz okolo 30kk-35kk a wydasz na wbicie hmm 10kk? Tylko robisz np 10 szt od +5 a nie jedna ^^ i u kowala xD przynajmniej ja tak robiłem i jakoś nie narzekałem na brak hajsu :)

Tylko najpierw trzeba mieć ulepszacze i te ebonitowe kolce. :x

lk480_av1.png

Opublikowano

najlepiej sprzedawaj skrzynie z KU (nie opłaca się ich otwierać, tylko od razu sellać).

Ile kosztują?

lk480_av1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...