Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] MINEVERS FREEBUILD -|80 SLOTÓW|- -|PIŁKA NOŻNA|- -|TOR WYŚCIGOWY [AUTA]|- -|MODY BEZ LAUNCHERA|- -|DZIAŁKI 40X40|- -|DEDYK|- -|ZAPRASZAM|-


KadzekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer widzę bardzo fajny :)

Na pewno zawitam z kumplem.

 

A co do konkursu to mam znikome szansę widzę wygrania :)

 

Wbiję na start pozdrawiam: Evil1

JI5Zwld.png

Opublikowano

Chcemy dziś wystartować o godz. 17:00 Najprawdopodobniej wystartujemy lecz jeszcze nie wszystkie pluginy będą gotowe. Postaramy się aby wszystko już działało do środy :)

3qp8.jpg


Sygnaturka 800x200

Opublikowano

Piękny serwer paintball, tor wyścigowy <3<3<3

 

Zagram napewno <3<3

 

Jak dla mnie najlepszy dotychczas serwer minecraft :) bardzo polecam.

 

Nick: MrKrytyk

 

Na pewno będzie 60 + :)

Opublikowano

Zapraszamy na naszego FanPage tak kolejny konkurs !

tnij.org/fanpageminevers

tnij.org/fanpageminevers

 

 

tam jest że każdy like i komentarz bierze udział ,ale like pod wpisem czy na Fanpage i czy komentarz na fanpage czy pod wpisem ??

Opublikowano

Przyłączam się do kolegi @UP.

Zrobicie nam jakiś event na rozruch ? Mam na myśli parkour. ;) Jeśli szukasz kogoś kto zbuduję ci trudny parkour - pisz do mnie ! :D

7510260_4_1.png
Opublikowano

tam jest że każdy like i komentarz bierze udział ,ale like pod wpisem czy na Fanpage i czy komentarz na fanpage czy pod wpisem ??

Like FanPage komentarz pod wpisem

 

Niestety nie jest jeszcze gotowa piłka nożna :/

 

Przyłączam się do kolegi @UP.

Zrobicie nam jakiś event na rozruch ? Mam na myśli parkour. ;) Jeśli szukasz kogoś kto zbuduję ci trudny parkour - pisz do mnie ! :D

Parkour już gotowy Event 17:30 :)

3qp8.jpg


Sygnaturka 800x200

Opublikowano

Nie polecam, to czysta kopia mojego serwera.

 

 

No niestety nie podróba. Grałem u ciebie nawet paint ball nie działa ani tor wyścigowy więc tu nie kłam że podróba jak sam nie umiesz zrobić.

Opublikowano

Nie obraźicie się jak paintball i piłka ruszy dopiero jutro lub w środę ?

Mamy drobny problem serwer cały czas wywala nie wiem co jest ;/

3qp8.jpg


Sygnaturka 800x200

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...