Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

°Dragon PVP° --[Profesjonalny Server PVP Start juz Jutro Godzina [15:00] Reaktywacja Rzeznia PVP


MrLusise

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Kidmod podanie ci dawałem odpisz przynajmniej tak czy nie.

Odpowiedzi dostaniecie 1h po starcie

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Jakbys dodał na skype byłoby miło, bym Ci pomógł ewentualnie coś ogarnąć. Serwer PVP wiec czekam na start.

Opublikowano

Jakbys dodał na skype byłoby miło, bym Ci pomógł ewentualnie coś ogarnąć. Serwer PVP wiec czekam na start.

Jestes u mnie na liscie kontaktow juz na skype :) Pisz lub dzwon

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Uwaga, za chwilę start!

Dopiero po starcie

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

.



Byłoby sweet jakbyś na tym skype odpisał.

JUz odpisalem :)



Server Wystartowal

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

 

 

Serwer wystartował! Zapraszamy!

Tak wystartowal ;)

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Sporo graczy, zapraszamy na TS: c-gta.pl <-- Darmowe kanały. =)

Tak jest wbijajcie na ts :)

 

.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Widzę tylko jedno przeoczenie, otóż na wielu innych serwerach jeśli zginiemy to eq, które mieliśmy wcześniej (tylko te które znajdują się we skrzyni) od razu są w naszym eq, a nie zakładamy co deda. No chyba, że tylko ja tak mam :D

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

.



Widzę tylko jedno przeoczenie, otóż na wielu innych serwerach jeśli zginiemy to eq, które mieliśmy wcześniej (tylko te które znajdują się we skrzyni) od razu są w naszym eq, a nie zakładamy co deda. No chyba, że tylko ja tak mam :D

ale tu jest inaczej :P troszke trudniej :D

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

No dziwaczne utrudnienie gry ale jak tam chcecie, sam wole grać z takim udogodnieniem.

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

co kto woli co kto lubi ;)

dzis rekord to 30 graczy :P

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Serwer na kaske. :) Zdobili wystarczająco pieniędzy i zamkli dlaczego? Serwer jest na hostingu ownserwer, A w grze itemshop był na craftserve.

Maszyna Sprzedana.

Opublikowano

Vipy miały być sprzedawane kilka dni po starcie, NIKT nie kupił VIP'a. Nie wiesz, prawda?

Opublikowano

Serwer został za atakowany, spawn zniszczony, a gracze (w tym ja) zostali zbanowani.

Jednym słowem: padł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...