Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozpoczęcie przygody z metinem


bartek9505

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Fszystkich

Hciałbym zagrać w tą zajebista gre o nazwie "metin2"

Na fstempie zaznaczam rze mam uszkodzona klafiatóre i robi takie blędy.

O co hodzi w tej gsze. Hciałem szybko wbic lvl aby muc grac z ziomkami.

O co hodzi w tej gsze.

Czy na takim kompótsze moge zagrac w taką gre: http://allegro.pl/najszybszy-workstation-e5-quadro-k5000-tesla-k20-i3354316088.html

 

BO wiecie ale nie znam sie na kompótrach a barco hcialem zagrac w tak fajnom gle jaka jest metinek lofffciam forever alone.

szuakm dobrej dziołchy, ktora wbije mi capa i posiada cycki, oraz z twszaszy jest wyjsciowa .

Opublikowano

Za taki spam powinien być warn...

 

Gra Bardzo fajna, może zagrasz ma minimalnych na tym kompie, napisz na pw znam laske co szuka wieśniaka dam Ci jej numer telefonu, Pozdrawiam

Opublikowano

gra spoko mufisz, to dlaczego graja tam dzieci po 10 kszyczace na skajpie "bij kamien"

 

KAMIENIE TA SOM NA DWOŻÓ A NIE W GSZE.

IĆ POGRAĆ W PIŁKE A NIE W METINKA

Opublikowano

Dam Ci paje pojad okej ?

1) Kup nową klawiaturę

2) Na tym kompie pójdzie Ci metek

3) Levela tak szybko nie wbijesz 99 lvl wbija się może rok, półtorej

#JebacSygnatury

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...