Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DeadcoreMT2 [Hamachi]


SajlenT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak sie tu zarejestrowac? ;d

 

@EDIT

mam clienta, ale nie moge sie zarejestrowac >.<

Musisz poczekać aż serwer będzie online.

 

@@Edit:

 

Powtórzę moje pytanie dlaczego nie mogę ulepszać eq?? Na innych kilentach.

Dodam iż nie posiadam Derina a nie pobiorę bo transferu nie mam ;/

Może ktoś zrobi jakoś łatkę na to??

Daj to co uważasz :)

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer Online !



Czyszczenie sieci z nieaktywnych graczy zakończone o godzinie 11:30 Zapraszam do gry !

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

ja mam blad podczas laczenia sie z serwerem ;x

 

@EDIT

dobra, dodalem latke i jest ok, dlaczego nie widze niektorych postaci? tzn zrobilem ninje dziewczyne i jej nie widze >.<

74610_14_07_13_11_19_13.png;3

Sygnatura by Yasutora

Opublikowano

 

Moderator nadał mi ostrzeżenie, za to że nie dokładnie wyjaśniam swój problem. A jak widać założyciel tematu nie miał problemu z jego zrozumieniem. Pozdro dla Moderatora :)

 

co do tematu:

 

@EDIT

 

dobra, dodalem latke i jest ok, dlaczego nie widze niektorych postaci? tzn zrobilem ninje dziewczyne i jej nie widze >.<

 

Może dlatego że instalujesz jakieś cuda jak np DMG ? bo przez takie żeczy właśnie nie widać czasami postaci, Lub po prostu wyjdz z gry i wejdź jeszcze raz :)

Opublikowano

spoko pierscien dodany, jeszcze tylko buty wiatru i bedzie git:)

 

btw moglby ktos upnac pliki locale item i icon z clienta Derina? bo probowalem juz 2 razy sciagnac clienta i caly czas pod gorke...

StempelRevivel-1.png

Opublikowano

Moderator nadał mi ostrzeżenie, za to że nie dokładnie wyjaśniam swój problem. A jak widać założyciel tematu nie miał problemu z jego zrozumieniem. Pozdro dla Moderatora :)

 

co do tematu:

 

@EDIT

 

dobra, dodalem latke i jest ok, dlaczego nie widze niektorych postaci? tzn zrobilem ninje dziewczyne i jej nie widze >.<

 

Może dlatego że instalujesz jakieś cuda jak np DMG ? bo przez takie żeczy właśnie nie widać czasami postaci, Lub po prostu wyjdz z gry i wejdź jeszcze raz :)

Na linuxie to sobie nie poczituje... ale juz rozwiazalem problem ;d serwer moze byc, jak dla mnie to mozna by wylaczyc ten snieg po nie potrzebne lagi tylko robi ^_^

74610_14_07_13_11_19_13.png;3

Sygnatura by Yasutora

Opublikowano

Osoby bez przedrostka [core] w nicku na Hamachi będą wydalone z sieci ! ;)

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

Na linuxie to sobie nie poczituje... ale juz rozwiazalem problem ;d serwer moze byc, jak dla mnie to mozna by wylaczyc ten snieg po nie potrzebne lagi tylko robi ^_^

Dokładnie. Wyłączyć śnieg i dodać poty które dają więcej hp bo potkami 1,2k pocić to masakra gdy masz 70k hp

 

 

SajlenT odpisz na PW.

Opublikowano

Serwer Online do rana ;)



Zapraszam do gry !



Gramy w Jinno


 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

Miło słyszeć takie słowa ;) Staram się trzymać dobry kontakt z graczami i jeśli tylko mam czas to ogarniam serwer.

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

Czyszczenie sieci z nieaktywnych graczy zostało zakończone o godzinie 08:50 !

Zapraszam do gry !

Gramy w JINNO !

I pamiętajcie, że gracze bez przedrostka [core] w nicku będą wydaleni z sieci.



Kopiowanie Bazy Danych zakończono o godzinie 10:25 !

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

Sajlent, a czy to ładnie reklamować się u kogoś na serverze ? Bo pisanie "zapraszam na mój server" nie będzie tolerowane :]

7KNm1Wb.png

Opublikowano

"aha".... tylko tyle mogę powiedzieć na twój temat



Sajlent, a czy to ładnie reklamować się u kogoś na serverze ? Bo pisanie "zapraszam na mój server" nie będzie tolerowane :]

 

Pokaż screeny albo cokolwiek co wskazywałoby na to, że reklamuje swój serwer ?

 

Nie przypominam sobie abym wchodził na jakikolwiek inny serwer prócz mojego od ostatniego miesiąca ;)



Nowy Link do Klienta, ponieważ stary link wygasł :

http://www.multiupload.nl/HG8HYMCN46

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

SajlenT twój serwer to ***** a nie serwer . Nie ma balansu o.O nikogo nie słuchasz i masz do tego gotowca bez edytowania . I jeszcze chcesz podkradać ludzi z serwera Schojacza ? wstydź się ;)

 

Serwer to dno. HA ma wszystkich w **** .

Opublikowano

Proszę o screeny, bo pisanie takich rzeczy na mój temat i na temat serwera to zwykłe pomówienie....

 

Jeżeli nie macie żadnych dowodów to w tej chwili leci raport ;)

 

EDIT# I pisanie takiego czegoś z powodu iż mój serwer jest zapewne konkurencją dla twojego to aż brak słów, dzieciaczku 15-letni.



Serwer Offline z powodu takiego iż będzie całkiem zmieniony system ulepszeń, nowe bronie, zbroje,biżuteria, nowe kd, nowe mapy, nowe questy,nowe fryzury i wiele więcej ;] Serwer Offline aż do odwołania.

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

można zamknąc ;)

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...