Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co lepsze kopalnia czy jaskinie? Chce wydobywac!


gigenos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W kopalni możesz uzyskać m.i. drewno,tory,pajęczynę oraz rzeczy z skrzynek :) A więc myślę ,iż w kopalni jest znacznie lepiej niż w jaskini.

Opublikowano

ale mi chodzi o kopaną.

 

czy ktoś tu looka?

Mój kanał na YT- Wymiatacz! Recenzje i nie tylko

Lubię pomagać

 

Opublikowano

okej jaskinia. Ale boje sie mobów, odgłosów i ślepych zaułków! CO ZROBIĆ!

Mój kanał na YT- Wymiatacz! Recenzje i nie tylko

Lubię pomagać

 

Opublikowano

okej jaskinia. Ale boje sie mobów, odgłosów i ślepych zaułków! CO ZROBIĆ!

Odgłosy- ja mam wyłączoną i tak muzykę, ponieważ strasznie gra mi laguje. Wyłącz muzykę.

Moby- robiąc kopalnię prędzej czy później przebijesz się do jaskini i tam będą moby- mieczyk, nawet kamienny i nawalasz! Chyba jesteś początkujący widzę bo to nic takiego ;)

Ślepe zaułki- wtedy transformers! zaczynasz w nim kopać kopalnię albo się wracasz :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Oświetlaj sobie drogi pochodniami i nie bój się potworków to tylko zbiór pikseli

Hehe, ja jak zaczynałem grę to krzyczałem ze strachu widząc creepera... :p

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

ahaha. Nie jestem początkujący. Mam chałpę z diaxów. Diaxowy miecz. I te pe. ;D

Mój kanał na YT- Wymiatacz! Recenzje i nie tylko

Lubię pomagać

 

Opublikowano

No to jaki problem. Zabieraj secik, i w drogę ! :)

PS: Ja osobiście robię najpierw kopalnie, a potem zazwyczaj dokopuje się do jaskini :) I to nie prawda, że można kopać 30 min i 0 diaxów, no chyba, że masz wielkiego pecha :p, ale to raczej w kopalniach znajdujesz więcej diaxów :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...