Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką szkołe wybraliście ( do jakiej chodzicie )


IamMan

  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka szko?a ?

    • Technikum
      34
    • Liceum
      22
    • Zawodówka
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Technik obsługi turystycznej -,-

 

Jak będę miał zajebistego farta to może kiedyś będę rezydentem 5 gwiazdkowego hotelu w Turcji... hehe marzenia... :D

Opublikowano

Jeszcze 1 rok gimbazy, i chciałbym pójść do technikum ekonomicznego/logistycznego. ;)

Opublikowano

Technikum Organizacji Reklamy pierwszy rok zdany po wakacjach drugi z czterech :)

"Brotherhood of metal"

Opublikowano

Technikum informatyczne :D

To samo, o ile się nie rozmyślę bo nie chce mi się dojeżdżać.

Mieszkasz w Krk, czyżby ZSŁ? Właśnie tam się wybieram

Opublikowano

To samo, o ile się nie rozmyślę bo nie chce mi się dojeżdżać.

Mieszkasz w Krk, czyżby ZSŁ? Właśnie tam się wybieram

Idę do Technikum nr.1 w Krakowie :D

 

Też mi się nie chcę dojeżdżać,ale po miesiącu się przyzwyczaję,tak jak wszyscy :)

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Opublikowano

Liceum plastyczne, połączone z gimbazą plastyczną do której chodzę ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Technikum informatyczne teraz idę, poszedłbym do LO ale nw czy będzie mi się chciało chodzić na studia potem :P

skpUo.png

Opublikowano

Idę do Technikum nr.1 w Krakowie :D

 

Też mi się nie chcę dojeżdżać,ale po miesiącu się przyzwyczaję,tak jak wszyscy :)

No to nie, zsl ma chyba nr 14, dębniki. z tym ze ja musze dojezdzac 30km ;d
Opublikowano

Ja wybrałem technikum mechatroniczne najlepsze w polsce więc warto

Najlepsze w polsce to technikum ZSEl przy wojciechowskiej 2 lata z rzedu :) , Tam właśnie ide

Bez-nazwy_nxasswq.png


Opublikowano

Najlepsze w polsce to technikum ZSEl przy wojciechowskiej 2 lata z rzedu ;)

 

Najlepsze w polsce to technikum ZSEl przy wojciechowskiej 2 lata z rzedu ;)

jedno z najlepszych aktualnie 4 w polsce ale kilka lat wstecz 2 miejsce

Opublikowano

Liceum ogólnokształcące(profil humanistyczny), dopiero na trzecim mam technikum informatyczne. Choć mam nadzieję, że dostanę się do ogólniaka :)

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Technikum informatyczne, lecz średnio chcę tam iść bo to jest dość słaba szkoła a w innych szkołach w moim małym miasteczku nie ma ciekawych kierunków

nieregulaminowa sygnatura


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...