Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najdroższe Auta Które Widzieliście Na Realu


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Batmobil oO x D

 

Bugatti Veyron ( wystawa ;D )

Lamborgini Gallardo ( garaż w centrum handlowym )

Lamborgini Murcielago

Ford GT ( odziwo Ukraina x DD )

Ferrari F430 Spider ( Bruksela )

Ferrari F430 Challenge ( wystawa )

Ferrari California ( wystawa )

Ferrari 458 Italia ( Rzym )

Pontiac GTO

Ford Mustang Fastback 1965 ( Cudeńko <333 , takze wystawa )

Ford Shelby ( na ulicy )

Chevrolet Corvette C3 ( wystawa )

Chevrolet Corvette C6 ( ulica )

Ascari KZ1 ( wystawa także ) - ale to chyba prototyp

 

Jak sobie cos przypomne dam Edita ^^

ichigonapisblb.png



Opublikowano

Porsche Boxster - tzw. Porsche dla ubogich. ;)

 

Przypomniało mi się, że kiedyś w co w Niemczech byłem to widziałem:

Aston Martin DB9

Porsche Carrera ( nie wiem jakie)

Lamborghini Diablo

 

i jeszcze jakieś stare samochodziki, bo jak byłem pochodzić po mieście to akurat jakiś zlot był starych autek. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ja tam duzo nie widzialem, aczkolwiek nawet w Zawierciu jezdzi co nieco ;) :

* Lancer Evolution IX

* Lancer Evolution X

* Audi R8

* Audi A5

* BMW X5 - ta najnowsza

* Mercedes E Klasa - na sylwka do wygrania w TVP 2 ;D

* Porshe 911

-----------------------

No i we Wrocku

* Bugatti Veyron

Fw15x0y.png


Opublikowano

a później mamusia cie obudziła:P?

 

audi r8

ford mustang gt

ford mustang shelby

bentley

Łada Samara ;]

 

hmm... nie ;]

nie musisz wierzyć ...

Lubie DŻEM.

 

I loVe CocaCola

 

 

 

Wesołych Świąt !!

Opublikowano

- Audi R8 - widziałem i w nim siedziałem

- Lamborghini Gallardo - widziałem i siedziałem w nim

- Mercedes CLS - jak wyżej

- Mercedes CL 63 AMG widziałem

- Bentley Continental Flying Spur - widziałem i siedziałem w nim

- Dodge Charger HEMI - widziałem

- Chevrolet Corvette C3 - widziałem

- Ferrari 360 (Replika)

- Porsche 911 widziałem i siedziałem w nim

- Ford Mustang widziałem i siedziałem i miałem okazję nim się przejechać

- Nissan GTR - widziałem i siedziałem i kierowałem nim

- Volkswagen Phaeton - jeździłem nim przez 2 tygodnie

- Cadillac CTS nie widziałem

- Bigatti Veyron - widziałem i w nim siedziałem

 

i jest jeszcze masa innych fajnych samochodów w których siedziałem i je widziałem a to głownie za sprawą dużych imprez samochodowych odbywających się w UK i Francji

... jestem jaki jestem - piszę jak piszę - mam gdzieś 5* - nie lubisz mnie to twój problem - jesteś nieudacznikiem wyżyj się i daj mi negatywa ...

GM cieszysz się z 5% - najpierw przeczytaj czym jest spam a potem nagradzaj bucu jeden

Opublikowano

1. Koenigsegg CCX na pokazach sportowych samochodów w Niemczech

2. Porsche 911 na skrzyżowaniu (Kielce)

3. Bentley Continental GT na parkingu przy jakiejś tam firmie grzewczej (Kraków)

Jakiś ludź usunął...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...