Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najdroższe Auta Które Widzieliście Na Realu


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten temat dotyczy aut których nie widuje się codziennie a które widzieliście w na żywo

Auta które ja widziałem

- Audi R8

- Lamborghini Gallardo

- Mercedes CLS 63 AMG

- Mercedes CL 63 AMG

- Mercedes SL500

- Bentley Continental Flying Spur

- Dodge Charger HEMI

- Chevrolet Corvette C3

- Ferrari 360 (Replika)

- Ferrari 430 Cabrio

- BMW M6

- Porsche 911

- Ford Mustang

- Nissan GTR

- Volkswagen Phaeton

- Cadillac CTS

- Ferrari California

Bardzo bym chciał zobaczyć Ferrari F40,F50 i Enzo albo Bugatti Veyron i jakimś cudem się w nim przejechać.

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

Audi RS6 <> Chiptuning by PachuraMotorsport www.pachura.pl ok 700km

Ferrari 360 GTC > Wysćigowa wersja można ją spotkać często na Torze w Poznaniu < Gdzie zapraszam

Porsche 911 raczej wszystkie modele ;p Carrera 4s jest w mojej rodzinie w tym zaprzyjazniony team Lukas Motorsport pzdr dla nich.W o wym teamie jeżdzi Adam Kornacki znany prezenter TVN Turbo

Audi CR8 < wersja specjalnie na wyścig w DHUBAI 24H

 

PachuraMotorsport < Rodziny Team min . Kuzaje -Patryk i Sebastian Pachura

 

Wszystkich aut wam nie opisze ale chyba największe wrażenia miałem spędzając czas Na Genewie i Frankfucie < słynne motorshow :D jak i We włoszech mając okazje poznać Całą załogę Ferrari ;D

 

Jako V.I.P na co tydzień na torze Poznań zapraszam na DSMP Długo dystansowe mistrzostwa polski .Niestety wyscigi zaczną sie dopiero w kwietniu !

Opublikowano

Megazord pałer rendżersów.

 

Yeeey *Q*!

I want toooooo!

 

@Top

 

Nie wiem... Jakiś merc? Nie znam się na samochodach.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Corvette C6 sąsiada, Audi R8 sąsiada, Mercedes E320 CDI mój (były niestety, bo mamusia nie chce nim jeździć), Porshe Cayenne, VW Toureg,... nie chce mi sie wymieniać w nieskończoność. :P

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

cholera, coraz wiecej okazji do nabijania postow :D

 

Osobiscie nie widzailem duzo aut.

 

a tj:

hummer h2

porsche boxster

aston martin DB9

 

I wiecej nie pamietam.

 

@DOWN

 

Duzych fiatow, trabantow i innego typu cholerstw to ja sie tyle naogladalem ze mi bokiem wychodza :D

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

SPAM

 

Bugati Veyron (Tak to się pisze :unsure: :rolleyes: _

Ok mniejsza z tym

i jeszcze Duży Fiat (tak tak widziałem go w Rl)

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Limuzynę jakiejś szychy co na lotnisko w Irlandii przyjechała...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Lamborghini Murcielago(Żółte) w Berlinie w biały dzień na ulicach ścigał się z jakimś porsche ;d

Lubie DŻEM.

 

I loVe CocaCola

 

 

 

Wesołych Świąt !!

Opublikowano

Lamborghini Murcielago(Żółte) w Berlinie w biały dzień na ulicach ścigał się z jakimś porsche ;d

a później mamusia cie obudziła:P?

 

audi r8

ford mustang gt

ford mustang shelby

bentley

Łada Samara ;]

Admin Cienia
Opublikowano

Widziałem auto ale nie wiem co to było, Wiem zaś że było to auto do prezentacji gry Need For Speed: Most Wanted, czarny podkład, wyczesane grafy z gry że głowa boli, alusy wielkie że masakra i na przedzie jakieś chromowane rury z pod maski wyłaziły.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

fiat 125p z tuningowanym zderzakiem, nowe, wyczesane alufelgi, ABS, GPS, automatyczne sterowanie, możliwość podłączenia pod PC (przez USB), i miał Wi-Fi xD

 

Ford Mustang xD

Być zajebistym...

Opublikowano

Lamborghini Gallardo LP560

Audi R8

Lamborghini Murcielago

Ford Mustang

Rolls Royce [czy jak to się pisze, obok hotelu stał w Wiedniu :D]`

Bugatti Veyron

Modna sygnatura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...