Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POSZUKUJEMY ADMINISTRACI]$DOLARCRAFT$[NOWA EDYCJA][KASYNO MOB ARENA ]


pycio555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2put.png

 

informacje.png

logo.png

Czym jest DolarCraft?
IP:mc.dolarcraft.pl:62043 REKRUTACJA ON
pobranefx.jpg
Arena PvP
To też już gdzieś widziałeś? Nie bój się, ja też! ;)
Bardzo możliwe, że dziesiątki razy chciałeś pojedynkować się z kimś, ale bałeś się o stratę przedmiotów, mimo najszczerszych zapewnień rywala, że po walce zostana Ci one zwrócone.
Problem rozwiązany! Na naszej arenie po śmierci NIE TRACISZ EKWIPUNKU!
No cóż, widzę, że wciąż nie jesteś przekonany. Spójrz więc na to!
images3gy.jpg
Zombie Apocalipsa!
"Apokalipsa zombie na survivalu? Kpicie sobie?"
Otóż nie! Znudziły Cię darmowe expiarki na spawnie?
Znudziło Ci się przekopywanie piasku na pustyni tylko po to, aby zarobić jakieś grosze?
Przygotowaliśmy dla Ciebie coś naprrrawdę oryginalnego.
Apokalipsa zombie polega, jak sama nazwa wskazuje, na zabijaniu zombie. Ale po co? Otóż wielki, tajemniczy meteor uderzył kiedyś w pewien obszar krainy Minecraftii,
wywołując tym samym prawdziwy nawał żądnych bogactwa poszukiwaczy. Niestety krainę opętały także zombie, które także zapragnęły władzy nad tymi terenami.
Za ich zabijanie zostaniesz więc nagrodzony szmaragdami.
(Szansa dropu szmaragdu z dowolnego moba na serwerze wynosi ~20%.)
UWAGA: Zombie Apocalypsa jest tymczasowo niedostępna z powodu przebudowy. Wciąż jednak możecie zarabiać na /warp event.
Szmaragdy sprzedajemy w bankomatach dostępnych np. na /warp sklep, a wyglądają one tak:
Jest to jedyny sposób na zdobycie waluty na serwerze.
"Okej, rozumiem, ale gdzie mam wydać swoje ciężko zarobione pieniądze?"
Możesz zrobić to m.in. w sklepie.
images4ri.jpg
Sklep
Tak, to właśnie sklep, w którym możesz kupić, co dusza zapragnie ;)
1231231233.jpg
Kasyno
Nie żartuję, to najprawdziwsze kasyno z jednorękim bandytą! Wystarczy kupić żetony gąbki, (które pełnią TYLKO rolę żetonów - nie da się ich postawić na survivalu ;)) podejść do maszyny
i... grać! Wyświetlające się wówczas na chacie liczby pokazują naszą grę. Nagrodę otrzymasz oczywiście wtedy, gdy trafisz trzy takie same cyfry. Wszystko to jest to możliwe dzięki autorskiemu pluginowi :D
pobrane2o.jpg
Stragany SVIP
Gdyby zdarzyło się kiedyś, że oferta pokazanego wyżej sklepu Cię nie zadowala lub jest nie na Twoją kieszeń czemu nie udasz się do straganów tworzonych przez SVIP?
Możesz tu kupić wszelakie towary z drugiej ręki, albo całkiem nowe, wydobyte własnoręcznie przez

 

Head Administratorzy/właściciele serwera:

Head Admin Zenez

Pozostali Administratorzy:

Czekamy na was ;)

pluginy.png

Dzięki starannie dobranymi pluginami do założenia gildii będzie Ci potrzebnych nieco surowców na rozruch, do dyspozycji masz także sklepy, wspomnianą także wcześniej mob-arenę, czy też kasyno i cztery rozbudowane parkoury oraz Zombie Apocalypse! Część pluginów jest autorska i unikatowa, pozostała - PROFESJONALNIE skonfigurowana. Nie, nie, u nas moderator nie ma GM, a VIP nawet, gdy uderzy Cię na fly - od razu automatycznie mu się on wyłącza. Nie wiesz jak zacząć? Wystarczy, że wpiszesz /start! Wszystkie te pluginy mają na celu zapewnić Ci wiele frajdy, a dzięki ich odpowiedniej optymalizacji nigdy nie zostaniesz zaskoczony nagłym lagiem.

Jest to serwer HARD, jeżeli szukasz wyzwań i szukasz pola do popisu - znajdziesz to na DolarCrafcie.



ZAPRASZAM :)

Opublikowano

Ja mogę zostać adminem serwera mam 17 lat miałem swój 1 serwer 300 slotów skyblock utrzymał się przez 2 lata ale niestety z braku funduszy padł znam się na pluginach itp mój nick na mc to mdobecker proszę o odpowiedź na pw

junior.jpg

Opublikowano

Ja mogę zostać adminem serwera mam 17 lat miałem swój 1 serwer 300 slotów skyblock utrzymał się przez 2 lata ale niestety z braku funduszy padł znam się na pluginach itp mój nick na mc to mdobecker proszę o odpowiedź na pw

Napisz Podanie na forum Pozdrawiam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...