Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

REKRUTACJA [ON]$DOLARCRAFT$[1.5.2][MOB ARENA][KASYNO][NOWA EDYCJA]


pycio555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 

 

 

 

 

 

2put.png


logo.png

SERWER JEST NA 1.6.1 Czym jest DolarCraft?
IP:mc.dolarcraft.pl:62043 REKRUTACJA ON
pobranefx.jpg
Arena PvP
To też już gdzieś widziałeś? Nie bój się, ja też! ;)
Bardzo możliwe, że dziesiątki razy chciałeś pojedynkować się z kimś, ale bałeś się o stratę przedmiotów, mimo najszczerszych zapewnień rywala, że po walce zostana Ci one zwrócone.
Problem rozwiązany! Na naszej arenie po śmierci NIE TRACISZ EKWIPUNKU!
No cóż, widzę, że wciąż nie jesteś przekonany. Spójrz więc na to!
images3gy.jpg
Zombie Apocalipsa!
"Apokalipsa zombie na survivalu? Kpicie sobie?"
Otóż nie! Znudziły Cię darmowe expiarki na spawnie?
Znudziło Ci się przekopywanie piasku na pustyni tylko po to, aby zarobić jakieś grosze?
Przygotowaliśmy dla Ciebie coś naprrrawdę oryginalnego.
Apokalipsa zombie polega, jak sama nazwa wskazuje, na zabijaniu zombie. Ale po co? Otóż wielki, tajemniczy meteor uderzył kiedyś w pewien obszar krainy Minecraftii,
wywołując tym samym prawdziwy nawał żądnych bogactwa poszukiwaczy. Niestety krainę opętały także zombie, które także zapragnęły władzy nad tymi terenami.
Za ich zabijanie zostaniesz więc nagrodzony szmaragdami.
(Szansa dropu szmaragdu z dowolnego moba na serwerze wynosi ~20%.)
UWAGA: Zombie Apocalypsa jest tymczasowo niedostępna z powodu przebudowy. Wciąż jednak możecie zarabiać na /warp event.
Szmaragdy sprzedajemy w bankomatach dostępnych np. na /warp sklep, a wyglądają one tak:
Jest to jedyny sposób na zdobycie waluty na serwerze.
"Okej, rozumiem, ale gdzie mam wydać swoje ciężko zarobione pieniądze?"
Możesz zrobić to m.in. w sklepie.
images4ri.jpg
Sklep
Tak, to właśnie sklep, w którym możesz kupić, co dusza zapragnie ;)
1231231233.jpg
Kasyno
Nie żartuję, to najprawdziwsze kasyno z jednorękim bandytą! Wystarczy kupić żetony gąbki, (które pełnią TYLKO rolę żetonów - nie da się ich postawić na survivalu ;)) podejść do maszyny
i... grać! Wyświetlające się wówczas na chacie liczby pokazują naszą grę. Nagrodę otrzymasz oczywiście wtedy, gdy trafisz trzy takie same cyfry. Wszystko to jest to możliwe dzięki autorskiemu pluginowi :D
pobrane2o.jpg
Stragany SVIP
Gdyby zdarzyło się kiedyś, że oferta pokazanego wyżej sklepu Cię nie zadowala lub jest nie na Twoją kieszeń czemu nie udasz się do straganów tworzonych przez SVIP?
Możesz tu kupić wszelakie towary z drugiej ręki, albo całkiem nowe, wydobyte własnoręcznie przez

 

Head Administratorzy/właściciele serwera:

Head Admin Zenez

Pozostali Administratorzy:

Czekamy na was ;)

pluginy.png

Dzięki starannie dobranymi pluginami do założenia gildii będzie Ci potrzebnych nieco surowców na rozruch, do dyspozycji masz także sklepy, wspomnianą także wcześniej mob-arenę, czy też kasyno i cztery rozbudowane parkoury oraz Zombie Apocalypse! Część pluginów jest autorska i unikatowa, pozostała - PROFESJONALNIE skonfigurowana. Nie, nie, u nas moderator nie ma GM, a VIP nawet, gdy uderzy Cię na fly - od razu automatycznie mu się on wyłącza. Nie wiesz jak zacząć? Wystarczy, że wpiszesz /start! Wszystkie te pluginy mają na celu zapewnić Ci wiele frajdy, a dzięki ich odpowiedniej optymalizacji nigdy nie zostaniesz zaskoczony nagłym lagiem.

Jest to serwer HARD, jeżeli szukasz wyzwań i szukasz pola do popisu - znajdziesz to na DolarCrafcie.

Opublikowano

Nie ma tutaj jakiegoś wzoru na podanie, więc sam coś skomponuję.

1. Wiek - 16

2. Nick w mc - bolda500

3. Doświadczenie w pluginach - 10/10 ( Jestem właścicielem wielkich serwerownii i wiem co i jak )

4. Doświadczenie w komendach - 10/10 ( W tym punkcie to samo co w 3. )

Opublikowano

Napisz podanie na forum jak możesz ;)

Nie ma tutaj jakiegoś wzoru na podanie, więc sam coś skomponuję.

1. Wiek - 16

2. Nick w mc - bolda500

3. Doświadczenie w pluginach - 10/10 ( Jestem właścicielem wielkich serwerownii i wiem co i jak )

4. Doświadczenie w komendach - 10/10 ( W tym punkcie to samo co w 3. )



Typ serwera Wojny gildii



121212

Opublikowano

czemu off?

był reload więc serwer się wyłączył ale działa i zostały wprowadzone nowe pluginy ;)

 

 

 

 

F5

Opublikowano

Zapraszam!!!

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

Podanko

Wiek 16

Nick Orneusz

Doswiadczenie skromne niebede podawał skali ale mysle ze przy twoim bacznym okiem sie podszkole

Doswiadczenie w komendach no podstawowe znam ale reszta to jak linijka wyzej moge sie nauczyc

 

Przeciez wakacje

Opublikowano

sERWER NA 1.6.1

 

Podanko

Wiek 16

Nick Orneusz

Doswiadczenie skromne niebede podawał skali ale mysle ze przy twoim bacznym okiem sie podszkole

Doswiadczenie w komendach no podstawowe znam ale reszta to jak linijka wyzej moge sie nauczyc

 

Przeciez wakacje

Podanie na forum



123123123

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...