Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [24GB RAM] [DZIESIĄTKI MODÓW][NOWE MOBY, BRONIE, MINERAŁY, BIOMY][100% SURVIVAL+PVP] - TheMineCraft


Sweet Jesus

Propozycje  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie gildie z "Factions" ? (o ile nie b?d? zbugowane!)

    • Tak
      34
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A czy będzie do tego osobny client Minecraft czy po prostu paczka do pobrania ?

 

A w sprawie modów :

-To o optfine chyba się nie muszę pytać xD

-Będzie Minions mod ?

-BiblioCraft ?

-CraftGuide ?

-Enchanting Plus ?

-Tree Capitator ? :D

-Ruins Mod ?

-Simple Ores jest ?

-Infernal Mobs ?

-Legendary Beast's ?

-Jammy Furniture ?

 

To tyle z moich pomysłów ^^

mca.png
Opublikowano

Kurczeee TC3 to fajny mod ale te osoby które nie ogarniaja nic nie zrobią as ja szukałem serwera z TC3 bo na nim mozna bardzo fajnie domek zrobić ;3 ogarnijcie jeszcze do serwera TC3 proszę

 

i oczywiście można na nim bardzo fajnie pograć

 

 

Kto się ze mna zgadza niech da plusika by admini serwa zauważyli że jakieś osoby chcą tego moda :)

Opublikowano

nie radze robić serwera na modach bo jak zrobisz oficjalny temat co ci go zamkną i dadzą bana na 7d za refnernik (czyli mody/strona www)

Siemanko

robie

serwery

minecraft

na zamowienie

 

 

 

 

 

PW

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up

 

Ty go nie ucz jak dzieci robić.

 

I do Pobrania raczej może dawać , a na pewno nie może dać do FB czy tam nie wiem Ask. xD

 

 

ej i jak starcik o 20 ?? ;d

Opublikowano

A czy będzie do tego osobny client Minecraft czy po prostu paczka do pobrania ?

 

A w sprawie modów :

-To o optfine chyba się nie muszę pytać xD

-Będzie Minions mod ?

-BiblioCraft ?

-CraftGuide ?

-Enchanting Plus ?

-Tree Capitator ? :D

-Ruins Mod ?

-Simple Ores jest ?

-Infernal Mobs ?

-Legendary Beast's ?

-Jammy Furniture ?

 

To tyle z moich pomysłów ^^

Paczka do pobrania.

 

 

 

 

Wszystko już jest zbudowane teraz tylko czekamy na właściciela bo aktualnie z.w i startujemy :>

Opublikowano

Nick : Lex

 

A GRAFIKA to potrzebujecie do itemów, bannerów czy np. do zrobienia menu w launcherze ???

I czy bedzie to Non Premium, bo mi ktoś zjebał premke i ciągle sie połaczyć nie moge i musze na piracie 1.5.2 kur.

zu439g.jpg

Opublikowano

jakoś widze że właściciel siedzi na temacie jakiegos typa który pyta sie o podzespoły.

 

 

To nie jest nic że się gniewam no tylko po prostu czas tracimy ;3

 

aha i czy byli byście w stanie załatwić ts'a ? ;D

Opublikowano

Pociągną jak inne serwery z modami miech może dwa nieliczne serwery na modach się długo trzymają albo bankrut albo pliki padają.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

@up

A skąd wiesz czy tutaj tak będzie ?

Robi ten serwer mam na dzieję bardzo ogarnięty człowiek i moim zdaniem serwer pociągnie długo ;)

@topic

No kiedy ten start :P

Dajcie już tę paczkę xD

 

PS Szukam sojuszników do miłej gry ;)

Archerowy mogę z wami zagrać ? xD

mca.png
Opublikowano

@up

 

Nwm ja bym się zgodził potrzeba pare osób ogarniających budowe domków i mody ;d Archerowy jak też tak uważasz daj like (nie wypowiadaj się xD)

 

 

 

 

ADMINIE my wciąż czekamy ^○^

Opublikowano

Nick Amiku97

 

I kolegi nick LordMicro

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...