Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [24GB RAM] [DZIESIĄTKI MODÓW][NOWE MOBY, BRONIE, MINERAŁY, BIOMY][100% SURVIVAL+PVP] - TheMineCraft


Sweet Jesus

Propozycje  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie gildie z "Factions" ? (o ile nie b?d? zbugowane!)

    • Tak
      34
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BlSCqoD.png

7584c94fc5198828c2c05f98dbfdda12fa2884d9

 

http://www.speedyshare.com/v7Gdy/.minecraft.rar
 

Skan

 

 

Instrukcja :

Kliknij Windows+R (Uruchom)

Wpisz C:\Users\nazwaużytkownika\AppData\Roaming

Usuń z folderu .minecraft wszystko ZA WYJĄTKIEM RESOURCES !

Wklej tam zawartość paczki ;)

l62gvVR.png

Szukasz serwera innego, niż nudne, te same "survival+frakcje" oparte na identycznych pluginach ?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś ! Dostajesz gwarancję, że szybko od nas nie odejdziesz !

Od momentu wyjścia ze strefy bezpiecznej dostajesz wolną rękę. Możesz ugadać się się ludźmi organizując gildię lub

działać samemu. Nie znajdziesz u nas żadnych pluginów typu "Factions" ani "claimów", gdyż nie o to chodzi w tej rozgrywce - survival

to survival - masz niszczyć, zdobywać, budować, przetrwać !

eFGEF8j.png

Zapewne chcesz już zagrać na naszym serwerze. Niestety, ale mapa oraz pliki nie są w 100% ukończone. Dokonywane są

na szczęście ostatnie poprawki, więc myślę, że wkrótce wystartujemy ;).

Na zachętę parę screenów z gry :

Nowe MOBY, które spotkać można w całym świecie gry.

Aktualnie ~50

mkJczTD.png

Mnóstwo nowych rud, minerałów, z których możemy wytworzyć narzędzia, bronie

arXLVTN.png

Setki kombinacji wytwarzania oraz nowe narzędzia. Przykładowo możemy wykonać jeden człon kilofa z miedzi,

zaś drugi z kamienia !

ibfHH2e.png

Zombie - teraz przetrwanie będzie trudniejsze zarówna na jak i pod ziemią

6m0fcxM.png

Do tego dochodzą autmatycznie budujące się zamki, nowe miejsca w EQ postaci, plecaki, rozszerzacz HP oraz wiele więcej modyfikacji, które wkrótce zobaczycie ;).

A1iMmQi.png

Jeśli chcesz pomóc w dokańczaniu serwera dołącz do naszej ekipy, nie pożałujesz ;).

Poszukujemy :

- Budowniczego

- Grafika

- Tłumacza (spolszczanie modyfikacji).

UWAGA ! KAŻDY, KTO NAPISZE SWÓJ NICK POD TEMATEM OTRZYMA PLECAK NA START !

WSZYSTKIE SUGESTIE CO DO SERWERA PROSZĘ PISAĆ POD TEMATEM.

@DOWN - modów jest mało - pozory mylą ;).

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wkrótce czyli za kilka dni czy około tygodnia? Mnie się podoba, zawsze lubiłem servery pvp factions z modami :)

graphic.png

Opublikowano

Nie no serwer zapowiada się fantastycznie proponuję zrobić lepszą prezentację. (Kolory)
Mój nick : EpicPoster

@Edit
Błagam nie dodawajcie modu ExtraBiomesXXL przez tego moba większość mobów z innych modyfikacji nie będzie się spawnowało.

Opublikowano

Nick: PigZombie

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

Po prostu kradzież nazwy, 0 oryginalności tylko oszustwo i promowanie się na istniejących już serwerach.

Opublikowano

Jak dla mnie prezentacja serwera bardzo fajna ;)

Od razu zgłaszam się na budowniczego :D

A czy będą jakieś inne moby ? ;)

I czy będzie forum :P

Mój nick : Remik68

 

PS Kiedy będzie paczka modów do pobrania ? :)

Czy to będzie oddzielny klient ? :P

< tak , tak wiem . Bardzo często używam emotikonów xD >

mca.png
Opublikowano

Po prostu kradzież nazwy, 0 oryginalności tylko oszustwo i promowanie się na istniejących już serwerach.

Skąd wiesz że kradzież nazwy ??

Ma ktoś na tą nazwę prawa autorskie jeżeli tak niech pokaże licencję :>

Opublikowano

Na pewno zagram juz się doczekac nie mogę

 

Ten mod na Zombie to to jest ten Mo Zombie co dał IDelti xD

 

i jeżeli chcecie wiecej graczy i więcej slotów to 24ramy nie wystarczą trzeba co najwyzej 64 ale jeżeli nie macie funduszy to trudno i musicie pomysleć nad czymś z gildiami bo tak znaleźć grupę i pobudować z nią to to juz mnie nie kręci lepiej miec ekipe zgrana a jak ktos oszukuje wywalic i zabić a taki SV i FC z modami mmm sam miód ale to już pozostawiam do waszej dyspozycji

 

sry jak pisze z błędami pisze na szybko :)

 

mój nick z gry : Gierkomaniak2762

 

 

a jeżeli cos lepszego ogarneliscie z glidiami to też spoko :3

Opublikowano

Skąd wiesz że kradzież nazwy ??

Ma ktoś na tą nazwę prawa autorskie jeżeli tak niech pokaże licencję :>

Licencja na nazwę. Masz Licencję na swój nick?. Człowieku jeżeli na takie rzeczy miałby być licencje to by internet dawno padł... a Sądy zapchane by były.

Nazwa jest w Użyciu już dawno przez jakiś czas. A w dodatku Autor tego tematu kiedyś na serwerze był adminem. Jak dla mnie... Plagiat i wykorzystywanie Popularności innego serwera.

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Witaj kolego, chciałbym zgłosić się na wszystkie trzy stanowiska, grafika, tłumacza, budowniczego, jakiś wzór, cokolwiek?




Jak by co, mój nick: QuickDeQ




I taka mała anegdotka, nie dodawajcie ExtraBiomesXL gdyż przez tego moda większość mobów z innych modyfikacji nie spawnuje się.


- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Licencja na nazwę. Masz Licencję na swój nick?. Człowieku jeżeli na takie rzeczy miałby być licencje to by internet dawno padł... a Sądy zapchane by były.

Nazwa jest w Użyciu już dawno przez jakiś czas. A w dodatku Autor tego tematu kiedyś na serwerze był adminem. Jak dla mnie... Plagiat i wykorzystywanie Popularności innego serwera.

Kiedy byłem administratorem na tym serwerze ? o.O

Rarlon - ten serwer jest chyba na Waszej maszynie.

 

 

 

Start prawdopodobnie dziś wieczór, jeśli ze wszystkim się uwiniemy. Potem stopniowo będziemy modyfikować pliki.

Jakieś propozycje co do modów (nie ingerujących w generowanie świata) ?

Opublikowano

Kiedy byłem administratorem na tym serwerze ? o.O

Rarlon - ten serwer jest chyba na Waszej maszynie.

 

 

 

Start prawdopodobnie dziś wieczór, jeśli ze wszystkim się uwiniemy. Potem stopniowo będziemy modyfikować pliki.

Jakieś propozycje co do modów (nie ingerujących w generowanie świata) ?

Odpisz mi na PW w sprawię tego budowniczego :>

Opublikowano

A czy jest TaumCraft ? ;)

Lub Mo creatures ?

A może Divine RPG ? :P Lub TwilightForest :P

Back Pack ?

InventoryTweaks ?

Iron Chest ?

Mob amputation ? ( nie wiem czy to działa na all mobach )

 

Oto moje propozycje modów ;)

mca.png
Opublikowano

A czy jest TaumCraft ? ;)

Lub Mo creatures ?

A może Divine RPG ? :P Lub TwilightForest :P

Back Pack ?

InventoryTweaks ?

Iron Chest ?

Mob amputation ? ( nie wiem czy to działa na all mobach )

 

Oto moje propozycje modów ;)

ThaumCraft się nie przyda, bo cała to magia to niezły grief tool, a bez tego ten mod jest do niczego.

Divine RPG jest tylko na 1.4.7, a na dodatem ma dużo dziu.

BackPacks wgraliśmy ;)

InventoryTweaks - dodamy

IronChest - nie trzeba, bo są nie tylko z żelaza ;).

Mob Amputation nie działa na multi z tego, co wiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...