Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

:.:WorldOfMinecraft:.: :.:[100 slotów]:.: :.:[Survival/Factions/RPG][Klasy/Skille/Handlarze NPC][SURVIVAL GAMES][Gildie][EpicBoss][24/7]:.:


ImRekla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proszę o założenie dla mnie konta, ponieważ nie mogę się zarejestrować. Posiadam premium.

Nick: 1sharp

Hasło: na PW

Opublikowano

proszę o założenie dla mnie konta, ponieważ nie mogę się zarejestrować. Posiadam premium.

Nick: 1sharp

Hasło: na PW

Zarajestrowałem.

Opublikowano

28.06.2013 - Butelki expa ze stone


Żelazo, Złoto, Szmaragdy, Diamenty ze stone


Po rozwaleniu MobSpawner'a wylatuje jajko potwora


Kilof z fortuną = Większy drop ze stone


Opublikowano

Podanie o Architekta

 

Imię:Dawid

 

Nick:KraTos
Wiek:16
Czas spędzany na serwerze:3 miesiące
Znajomość Komend Bukkit:8/10
składka na serwer/y (tak/nie):tak
Od kiedy grasz w Minecraft'a:Od 2 lat ^ ^
Kontakt:47892657 - moje GG
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz Architeka:Poświęcam dużo czasu.Mam doświadczenie w budowaniu.Często jestem na serverze.Jestem Ogarniety i kulturalny.

Ten server przypadł mi do gustu no i lubie na nim grać cóż więcej ;D .To Wszystko Dziękuje i proszę o Odpowiedź. Pozdrawiam Kratos ^ ^

Opublikowano

Mogę prosić o UB ?

Nie wiem czy na tym serwerze grałem czy nie, ale jak próbuję wejść wyskakuje info iż mam bana "Admin ma zawsze racje".

Tak więc moge się do niego odwołać ? Nick: Kenvex

Ogólnie chyba bana na IP i nick dostałem ... ;x

Opublikowano

Mogę prosić o UB ?

Nie wiem czy na tym serwerze grałem czy nie, ale jak próbuję wejść wyskakuje info iż mam bana "Admin ma zawsze racje".

Tak więc moge się do niego odwołać ? Nick: Kenvex

Ogólnie chyba bana na IP i nick dostałem ... ;x

unbanip Kenvex

2013-07-04 18:47:40 [iNFO] Blad: Nie odnaleziono gracza.

Podaj mi swoje IP.

 

@ref

Opublikowano

Imię: Karol

Wiek: 15

Nick (w Grze): Raager
Czas spędzany na serwerze: około 7 dni ( na serwer przeznaczałbym 4-5 godzin dziennie )
Znajomość Komend Bukkit: 99%
Adminowska składka na serwer/y (Nie obowiązkowe) (tak/nie): Nie ( jeśli będą dostępne środki to tak )
Od kiedy grasz w Minecraft'a: Od wersji Alpha.
Kontakt: Przez PW na MPCforum natępnie moge podać swój Skype/GG lub wejść na TeamSpeak3.

Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina: Jestem cierpliwy, na serwer wniósłbym dużo pomysłów, posiadam duża znajomość komend ( będe Ci mógł pomagać tyle ile będzie mnie na to stać ), pomocny dla graczy , mogę prowadzić ciekawe eventy, zabawny ;]

P.S: Jeśli nie jestem kwalifikowany na Administratora mogę zasiąść na posadzie Moderatora.

Dziękuje i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. :)

creeperwallpaperbyinser.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Imię: Mateusz

Nick : WitherQ
Wiek: 16
Czas spędzany na serwerze: Około 10 Tyg.
Znajomość Komend Bukkit: 9/10
Adminowska składka na serwer/y
: Tak
Od kiedy grasz w Minecraft'a: Od wersji 1.2.5
Kontakt:
Skype: Podam PW, jak admin bd chciał

GG: Podam PW, jak admin bd chciał.

E-mail: [email protected]

Dlaczego ty? Hmm.. Myślę, że dużo wniosę na serwer, takie rzeczy jak np.:

------------->>> Więcej Eventów, parkour itp.

-------------->>> Oczywiście pomoc finansowa .

---------------->>> Pomógł bym oczywiście tobie, w ogarnianiu wszystkiego

Z góry dziękuje i pozdrawiam. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...