Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Postać na rankedy- taka, którą sam wygram grę


Gość Excusion

Rekomendowane odpowiedzi

Nowicjusz
Opublikowano

Ja stawiam na Nasusa - oddajesz kile teamowi a sam robisz się full tank i stackujesz Q , najwięcej wygranych na rankedach mam właśnie nim , gram na Topie . Mid - Kata / Annie / TF a z bota musisz się strasznie sfeedowac zebys dał radę carrować :]

Opublikowano

Zdecydowanie Rengar

 

+ 2 lvl = 80% first blood

+ niezły heal

+ ogromne dmg z Q

+ slow/stun

+ dobry escape mechanizm - ULT (przy 40% CDR - ULT poziom 3 - około 45 sek)

+ przy lekkim fedzie składamy apc/adc w 3 sek.

+ jeżeli ogarniasz 3x Q robisz miazge !

 

 

Renekton

 

+ brak many

+ stun

+ dash

+ mocne early ( przy 6 lvl można zabić dwie osoby na ganku :> )

+ safe pick

+ w TF siejemy SPUSTOSZENIE !

 

- słaby late (dmg mamy dzięki umiejętnością, jednak papiery zabijamy szybko)

Opublikowano

Nasus

Stackowanie DMG z q

Silny slow

obszarowe zmniejszanie pancerza

obszarowy %dmg z ulti

Tankowaty

Jeśli dobrze nastackujesz Q to w 30 min lub wcześniej możesz walić Kryty za ponad 1000

 

Przeważnie soloq na bronze/silver kończy się po 20 minutach, pozatym nasus ma słąbą linie za co może punisha dostać i sam przegrać gre.

 

Najlepiej samemu carrować gry z mida.

 

TF

 

+ Uciekniesz dzięki ultimate i W

+ Ostry damage w late

- Słabe early

+ Odzyskuje mane

+ Z dobrym buildem pod movement speed dogonisz każdego

 

TF to jedna z najlepszych postaci jeżeli chcesz kontrolować przebieg gry ale, dużo czasu zajmie Ci nauczenie się jak grać na lini ( TF ma mało lini które wygrywa ) pozatym map awareness musisz mieć na wysokim poziomie

Opublikowano

WG. mnie diana

+nie jest papierowa

+ogromny dmg

+tarcza która dodatkowo robi dmg

+ult szybko sie odnawia z polaczeniu z "Q" nie odnawia sie

+sam mozesz zrobic blue

+slow+przyciągnięcie

+pasyw (co trzeci hit dodatkowe dmg magiczne)

+szybko czyści farme

-nie ma systemu escape

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam ci Irelie

 

+Haras

+Doskok

+True DMG

+Heal

+Stun

+AoE Ult

-Trudna do ogarnięcia

kjdjjNf.png


 


Jeśli spodobał ci się mój post, nie zapomnij o Like ;p

Opublikowano

Tryndamere

Plusy:
- ciekawa mechanika gry (system furii)
- potrafi się leczyć
- posiada sporą szansę na zadanie ciosu krytycznego
- potrafi zwalniać uciekających przeciwników
- posiada umiejętność pozwalającą mu na szybkie zbliżenie się do przeciwnika (lub ucieczkę)
- ultimate sprawia, że Tryndamere staje się na kilka sekund nieśmiertelny jednocześnie zwiększając jego umiejętności bojowe

Minusy:
- całkowity brak umiejętności zasięgowych zadających obrażenia
- główne obrażenia pochodzą z autoataków przez co jest podatny na Exhaust oraz oślepienie

Pomogłem? Daj Like

Opublikowano

Darius...

-Mocne Q

-Zajebi st* E jak ktos ucieka...

-W spowolnienie i wiekszy dmg z hita.

-Passywa OP

-Oraz ulti 5 krwotokow i po championie.

Opublikowano

A tam pierdolisz, że samemu brązu nie ugrasz, mój znajomy specjalnie założył smurfa, żeby pokazać komuś, że sam wyjdzie z brązu V do silver V.
Quinn w jungli, praktycznie każdy mecz wygrany, tylko on coś robił. Ja również sam ugrywałem w brązie, tam nie masz co liczyć na team, pamiętaj, to ty jesteś głową tej drużyny, to ty wardujesz, to ty robisz drake, to ty mówisz, że jest "time to baron", po prostu, ty masz to wygrać, a nie team, bo twój team prawie nigdy nie wygra za ciebie, bo są za słabi. Wycarrujesz każdą postacią, dosłownie, każdą postacią da się wycarrować brąz/silver, więc nie mów, że samemu się nie da. Jak nie wierzysz, to ci podam na pw nick mojego smurfa i zagramy, to ci pokażę, jak się carruje brązy, pisz pw jak coś, a i obejrzyj sobie tego typka http://www.youtube.com/user/LoLWiki/videos na prawdę spoko tłumaczy, i nawet ja w platynie oglądam jego filmy, ponieważ zajebiście się go ogląda.

EDIT, napiszę coś do tematu, żeby nie było, że warna dostanę itd itd..

 

Możesz próbować w jungli

j4

quinn

vi

elise

Tym chyba najłatwiej pocarrujesz brązy w jungli, a jeśli już musi być ten mid czy top, to na mida polecam zeda ( mój main ) a na topa yoricka. Adc vayne/caitlyn support lulu,nami,leona,thresh.

 

Jak nie będziesz mógł wyjść z brązu, to pisz pw, pomogę ci, bo sam chcę smurfa w goldzie, bo przez przypadek go do silveru 2 wrzuciłem ;_;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...