Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Postać na rankedy- taka, którą sam wygram grę


Gość Excusion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

dzisiaj wbiłem 30 poziom i za parę dni chcę zacząć grać rankedy. Mam sporo postaci na topa, najlepiej ogarniam Renektona i Garena, Teemo ujdzie. I teraz szukam postaci, którą będę mógł "sam wygrywać gry", bo nigdy nie wiadomo czy nie wrzuci mnie do brązu V czy IV :P. Myślę, że nie gram najgorzej, ponad połowę meczy grałem z kolegą z platyny i z golda, więc mierzyłem się z niezyłymi graczami, gdy gram sam, zazwyczaj mam najlepsze staty w moim teamie. Wiem, że samemu wygrać gry się nie da, ale jaką mogę próbować? Myślałem o Akali na midzie, co mi doradzicie?

Opublikowano

Akali:

- energia
- dmg
- top/mid
- niewidzialność
- doskok
- slow

Nie jest zła choć wolała już bym coś z tych:

 

Jayce:

- poke
- combo
- odrzut
- range i meele
- mobilny
- kontuje duzo champow
- regen many
- 7 skilli
- tanky
- buff do AS i MS
Cassio:
- aoe trutka
- spam
- dmg
- aoe ult
- aoe slow
- stun
Opublikowano

Swain:

+ogromny sustain (hp z ulta, mana z passywa)

+świetny harass

+burst

+aoe dmg

+aoe snear

+praktycznie niekontrowalny

+dobre ganki
+wytrzymały

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Żadnym champem sam nie wygrasz gry.

ŻADNYM

Wiem, pisałem już to...

Opublikowano

Nasus

Stackowanie DMG z q

Silny slow

obszarowe zmniejszanie pancerza

obszarowy %dmg z ulti

Tankowaty

Jeśli dobrze nastackujesz Q to w 30 min lub wcześniej możesz walić Kryty za ponad 1000

Opublikowano

 

Akali:

- energia
- dmg
- top/mid
- niewidzialność
- doskok
- slow

Nie jest zła choć wolała już bym coś z tych:

 

Jayce:

- poke
- combo
- odrzut
- range i meele
- mobilny
- kontuje duzo champow
- regen many
- 7 skilli
- tanky
- buff do AS i MS
Cassio:
- aoe trutka
- spam
- dmg
- aoe ult
- aoe slow
- stun

 

Jayce nie jest Tanky... Chyba, że zbudujesz na nim itemy na tanka... I wtf reg many? o.O

 

@Top

 

Kassadin:

- Op roam na 6

-Silence

-Slow

-Boost do hitów

-Mana za każdego hita

-Mobilny

-Na 6 prawie niegankowalny

-Szybki burst

E6c9g1v.gif



Opublikowano

Jeśli grasz na Silv I i niżej to owszem możesz sam zrobić gre np. takim Kha,ale od Golda zaczyna się współpraca przez co sam nic nie zrobisz i musisz polegać na teamie a przedewszystkim na junglerze.

Opublikowano

Trynda

-heal

-easy farma

-manaless

-uniwersalny

-nieśmiertelność

 

Jak odpowiednio się zbudujesz to możesz naprawdę mocno nasiekać w TF. Kilka razy carrowałem nim już ranki (Silv II)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Jayce.

 

Harras

7 skilli

Melee

Range

Wytrzymały

Escape

Buff do AS

AOE buff do MS

Doskok

Slow

Odepchnięcie

Dobry przez wszystkie fazy gry

Ciężki do skontrowania

 

@Asik

 

Irelia OP :3

279981407253602336505.png
Opublikowano

A co powiecie o Irelii? Jest w rotacji, zagrałem nią 8 gier i mi się spodobała, będzie dobra?

Opublikowano

Najlepiej samemu carrować gry z mida.

 

TF

 

+ Uciekniesz dzięki ultimate i W

+ Ostry damage w late

- Słabe early

+ Odzyskuje mane

+ Z dobrym buildem pod movement speed dogonisz każdego

Opublikowano

Chcesz wygrać gre xD

 

 

Fiora

 

- 2x q (Mozna zrobic first blooda na 2 lvlu)

- Ulti obszarowe, z hydra jeszcze heal z niego :D

- sparowanie uderzen z e

- Poteżny DMG

-Mozesz nia grać top, mida

 

Trynda to juz napisali :D

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Jayce nie jest Tanky... Chyba, że zbudujesz na nim itemy na tanka... I wtf reg many? o.O

 

Jak Jayce niejest tankowaty to my chyba w dwie różne gry gramy ...A i ma mana regen wbudowany W(tylko na młocie rtęciowym) za każdego hita zostaje mu zwrócony "x" punktów many zależy od poziomu W.

 

A co do tematu bierz Volimiśka . Włochaty tankowaty kloc który robi kupe obrażeń oraz jego ganki są nie najgorsze ;x.

 

Opublikowano

Chcesz wygrać gre xD

 

 

Fiora

 

- 2x q (Mozna zrobic first blooda na 2 lvlu)

- Ulti obszarowe, z hydra jeszcze heal z niego :D

- sparowanie uderzen z e

- Poteżny DMG

-Mozesz nia grać top, mida

 

Trynda to juz napisali :D

 

Chyba jak masz sonę na linii, łatwiejszej linii na topie niż fiora to ja sobie nie wyobrażam na stan dzisiejszy.

 

 

Samemu nie wygrasz, to fakt, ale możesz gry kreować. Jak przeciwny team ma mało CC to Riven rozwalisz wszystkich na raz. Tak samo Katariną. Nikt nie wymienił Katariny jeszcze, co dziwne, jak przeciwnicy nie wiedzą jak ją shutować to gg easy. Fizz też daje radę oraz Lux.

Wg. mnie do carrowania nie jest potrzebny konkretny champion, owszem, Soraką nic nie zrobisz jakbyś grać nie umiał, ale głównie chodzi o mobilizację. Jak myślisz o carrowaniu to jesteś dobry w te klocki, nawet jak przegrywają inne linie zawsze jest mid-late i jak poprowadzisz swoich towarzyszy to idzie wyjść z każdej sytuacji.

z9mJERf.png


 


Best Hand Eu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...