Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 Czy Prywatny Server Jest Legalny?


luckyboygb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, legalne, jesli uzywasz klienta i plikow serwerowych chinskich... jesli uzywasz klienta z metin2.pl to juz lamiesz prawo... Jesli tlumaczysz questy slowo slowo z PL, tez lamiesz prawo.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Opublikowano

Witam . Wszystke serwery prywatne są nie legalne ponieważ pliki serwerowe które posiadamy są zastrzeżone prawami autorskimi wiec wszelkie ich rozpowszechnianie jak i kopiowanie jest surowo wzbronione!!!

Opublikowano

Do więzienia nie pójdziesz weź po uwagę ile postawionych jest serwerów a słyszałeś żeby ktoś przez to poszedł do więzienia

Opublikowano

A za granie na nielegalnym serwie nie pójdę do więzienia?? :D

SZUKASZ DOŚWIADCZONEGO GM`A?? NAPISZ DO MNIE NA PV :D ROBIE SPOLSZCZENIA ^_^

21571.jpg

21191.jpg

32736.gif

Dnia 6.01.2010 zostałem begginer :D

Kurwa... 20%(10% za spam ale kolejne 10% nie wiem za co), dzięki Mounthains :/

Opublikowano

Hahaha, patrząc po waszych odpowiedziach odpowiem Wam, ze nie pójdziecie do więzienia.... nawet jeśli byłoby to karalne. Po prostu jesteście niepełnoletni. Wiec karać was nie mogą...

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Opublikowano

Nie za to do więzienia nie pójdziesz wtedy to jest z winy założyciela serva

 

@2xUP

 

To nie jest wina chinoli tylko osoby która na tym kliencie założyła serva

Opublikowano

Mój kolega za nielegalne ściąganie gier z neta zapłacił 5000 zł :-| Racja nie pójdziecie do więzienia ale grzywnę możecie zapłacić ;/

SZUKASZ DOŚWIADCZONEGO GM`A?? NAPISZ DO MNIE NA PV :D ROBIE SPOLSZCZENIA ^_^

21571.jpg

21191.jpg

32736.gif

Dnia 6.01.2010 zostałem begginer :D

Kurwa... 20%(10% za spam ale kolejne 10% nie wiem za co), dzięki Mounthains :/

Opublikowano

Skrajne przypadki. adres IP. zawsze da się namierzyć komputer. Wystarczy, że się zalogujesz do sieci.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Opublikowano

Właśnie @UP dobrze mówi... ty wszędzie zostawiasz ślad po sobie... dla nich to jest łatwiutkie :D

SZUKASZ DOŚWIADCZONEGO GM`A?? NAPISZ DO MNIE NA PV :D ROBIE SPOLSZCZENIA ^_^

21571.jpg

21191.jpg

32736.gif

Dnia 6.01.2010 zostałem begginer :D

Kurwa... 20%(10% za spam ale kolejne 10% nie wiem za co), dzięki Mounthains :/

Gość Mounthains
Opublikowano

Była już wcześniej o tym dyskusja i wynikało to z tym że firma gameforge łapała ludzi którzy posiadają priv serv. Jak? Napisała do administracji hamachi z prośbą o usunięcie wszystkich sieci z końcówką MT2

Opublikowano

W DE był przypadek jak Gameforge wytoczyło kolesiowi proces w sądzie za dedyka, przegrał, ale skonczyło się na grzywnie o ile wiem.

 

 

A namierzyć mogą nas w pare sekund -,-

 

Ja nie mam serva, więc mnie to nie obchodzi :)

Opublikowano

Dokladnie, licencja kosztuje, kazdy musi na czyms zarabiac. Nie chce nic mowic, ale takie GF tez ma kilkadziesiat osob do utrzymania, wiec dba o wlasny interes. Aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo na ile cos jest legalne.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Opublikowano

Gf dba tylko o własny interes.. a o interes graczy już nie-,-

 

Ps. a co do tego że gf łapie ludzi tych co maja privy na dedyk ach to tylko dlatego, że dedyk był wykupiony w Niemczech czy gdzieś tam. A do serwów postawionych na chińskim dedyku mogą konia zwalić... czemu????

 

Przykład: stary dobry metin35 serwer postawiony przez Niemca w chinach, jakoś gf paluszkiem nie kiwną.

LOOK

 

 

Coś dla stałych spamerów:

 

Lekcja korzystania z forum część 1

 

A tu część 2^^

 

 

943906349.png

Opublikowano

Co do tropenia w sieci nawet jak macie zemienne ip to was zlapia to dziala tak

IP zmienne moga dojsc po adresie mac z karty sieciowej a ten adres nigdy sie nie zmienia a co do srawiania serva stawiajcie ale pamietajcie nienajomosc prawa nie zwalnia nas z przestrzegania go

GF moze wam naskoczyc bo i jak postawisz serva i gF sie kapnie to go mozesz w karzdej chwili off tylko problem jest taki jak GF zglosi sie do operatoro o wyciong laczenia sie przez jakie porty a te dane sa przechowywane 5 lat takie jest prawo a co do serwow na kopach zbytnio bym sie nie ganil po sonadach na servi gdzi gra 15 osob :P jak cos bym tropi tych co maja dedyki :P

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Legalne jest a te grzywny płaci sie najwyżej za kopie ich strony tła itp ale skoro jest karalne to czemu prawie nikomu nie skasowali serva? :lol: r

GF juz nie ma co robic tylko dodawają rzeczy do is żeby zarobic a jak dorobić coś pomuc graczą to nic nie kiwną

Opublikowano

to jest jak z grami filmami itp sciaganymi z neta tzn jak sciagasz na wlasny uzytek nie lamiesz, jak puszczasz dalej juz tak czyli grajacy nie lamia tylko zalozyciel

 

 

 

" Żyć chwilą, nie chwilę "

Gość Mounthains
Opublikowano

I jeszcze za wykorzystywanie prywatnego servera (czyli robienie IS za sms-a) jest karalne.

Opublikowano

Nic wam nie grozi, jeśli macie pliki chińskie, używacie chińskich plików serwerowych, nie pobieracie żadnej opłaty za granie, nie macie szablonów na www identycznych jak w dystrybucjach metka, i na waszym serwie gra kilkanascie osob. No dajcie spokoj. O ile 10-20 osob w tym wypadku - wy, nieletni, mozecie zmniejszyc dochod GF? 200zł ? Poza tym GF daje Ci gwarancje ze serwer nie upadnie za 2 dni...na wszystkihc privach nie macie tej gwarancji. Oni wiedza, ze takie privy dlugo nie pociagna i predzej czy pozniej ludzie albo wroca do nich albo w ogole przestana grac.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...