Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratwA MasAkrAA [Dwie drużyny][Różowi VS Fioletowi][WhiteList]Zapisy Trwają! Serdecznie Zapraszam!


siwiec11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest non-premium & premium



Oczywiście frakcje zostaną wyłączone.



Nagrywanie mile widziane :-)



Jutro na TS porozmawiamy i zobaczymy kto się dostanie.

 

 

 

Nick z gry:duzycheater

Wiek:15

TS3 (Tak/Nie):tak

Działające mikro (Tak/Nie):tak

 

 

Nick z gry:DJSmoku

Wiek:15

TS3 (Tak/Nie):Tak

Działające mikro (Tak/Nie):Tak

 

 

Nick z gry:MrgSeta

Wiek:16

TS3 (Tak/Nie):Tak

Działające mikro (Tak/Nie):Tak

 

 

Nick z gry:DMGreen


Wiek:14

 

TS3 (Tak/Nie):tak

 

Działające mikro (Tak/Nie):tak

 

 

 

Nick z gry: Watazka

Wiek: 17

TS3 (Tak/Nie): Tak

Działające mikro (Tak/Nie): Tak

P.s: Serwer non-premium czy premium, bo nigdzie nie pisze :D ??

 

 

 

Nick z gry: Kosel

Wiek: 16

TS3 (Tak/Nie): Tak

Działające mikro (Tak/Nie): Tak

 

 

 

Nick z gry:NemoPL

Wiek:16

TS3 (Tak/Nie):Jest.

Działające mikro (Tak/Nie):Tak. Dodam jeszcze że dobrej jakości. Przynajmniej nikt się nie skarżył.

Opublikowano

Nick z gry: HuriN


Wiek:15


TS3 (Tak/Nie): tak


Działające mikro (Tak/Nie): tak

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano


Nick z gry: EnergyNk


Wiek: 13


TS3 (Tak/Nie): Tak


Którą drużynę wybierasz?- Fioletowąąą Ziąą

Dzialajace mikro: Tak

 

Opublikowano

Osoby które wysyłają podania starym wzorem automatycznie odpadają!

 

Regulamin

 

- Na mapie zagrają jedynie osoby ogarnięte.

- Wszędzie będzie pvp. Jak ktoś się będzie bił to już jego sprawa.

- Nie niszczymy swoich budowli!

 

+

  • Każdy ma dwa życia (chyba, że uzbierał sobie na poprzedniej mapie więcej),
  • Wszyscy mieszkają na wyspie (ograniczenie 250x250 kratek),
  • PvP jest włączone
  • To czy gracze będą współpracować ze sobą, czy działać przeciwko sobie zależy tylko od nich, jest jedna zasada:
  • Zakaz griefowania!

 

Oczywiście plugin na frakcje zostanie usunięty.



Ip TeamSpeak3: Darktech.pl:9993



Zapraszam, użytkownicy którzy się dostaną będą dodawani stopniowo na whiteliste!

Opublikowano

Nick z gry: Blomy95
Wiek:13
TS3 (Tak/Nie):Tak
Działające mikro (Tak/Nie):Tak

 

Kolega też by chciałD:

 

Nick z gry: MrKetchup
Wiek:11, ale jest bardzo ogarnięty.
TS3 (Tak/Nie):Tak
Działające mikro (Tak/Nie):Tak

Opublikowano

Nick z gry: Gierkomaniak2762

 

Wiek: 15

 

TS3 (Tak/Nie): tak

 

Działające mikro (Tak/Nie): tak ( jednak moge czasami komus walić echo ;3)

Opublikowano

Bardzo małe zainteresowanie, ludzie czekają na ts-ie od rana ale Admina ani widu ani słychu, dodatkowo po skontaktowaniu się z nim, miał przyjść po 30 min, już jest ok. 1h od tamtego czasu, no cóż coś cienko zainteresowany graczami.

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...