Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Sugestia Haxballowa Liga MPC


Venti.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Nie będę owijał w bawełnę co wy na to ,aby powstała liga haxball mpc? Na czym to miałoby polegać otoż rejestrujemy swoją drużynę np. 3 osobową, nazywamy nazwę swojego klubu i gramy z przeciwnymi klubami na punkty. Wszystko byłoby zapisane w formie tabeli i drużyna ,która by uzyskała największość ilość pkt ( jakiś próg punktowy by istniał lub w ciągu pewnego czasu np. miesiąc lub dwa) dostaje tytuł i może procenty -5%. Byłby wybrany hoster do gry oraz sędzia i osoba ,która by wszystko pilnowała. Oczywiście jest to zarys jakby to miało wyglądać i wszelkie pytania, pomysły można kierować tutaj o ile podoba wam się pomysł a jeśli nie, sugestie można wyjebać do kosza.

Opublikowano

NIE BO KIERZEK MA LENIA I MUSI NAGRYWAĆ MAJNGÓWNO BO HAJS SIĘ NIE ZGADZA.

 

Było kilka razy wałkowane, nie przeszło i nie przejdzie bo nie ma kompetentnej osoby, aby tym się zajmowała.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie.

Jak nie grasz w haxa to się nie udzielaj, bo nie znasz sytuacji xD.

 

@top

 

 

Na nie, ciężko z organizacją by było..

Opublikowano

Pewnie były by problemy z hosterami i sędziami bo mi coś nie pasuje itd.

 

na nie.

 

Niestety ten pomysł nie może zostać zrealizowany.

394591421101183179764.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...