Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

5x wiekszy exp Historia serwera Drop z rud Zapraszamy


xeoo12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2FdUy0j.jpg

W czasach gdy Minecraft zyskiwał dopiero swą
popularność, i był bezustannie ulepszany, xeoo zaczął swą przygodę
z tą grą, w niedługim czasie zaczął namawiać do gry swych znajomych ze
szkoły, aby zagrali razem z nim, początkowo były to tylko krótkie,
kilkunastominutowe sesje rozgrywane podczas przerw, na szkolnych
komputerach, przyciągały one wielu gapiów, lecz po pewnym czasie, około
miesiąca, gra w takiej formie zaczęła się nudzić, więc xeoo
uruchomił pierwszy serwer multiplayer dla znajomych, oczywiście na
Hamachi, kuba0022 zmienił zaproponowaną przez Puchatka nazwę
MegaCraft, na bardziej europejską, UltraCraft. Wtedy właśnie serwer
zaczął się rozkręcać, głównie dzięki reklamom na YouTube, oraz forach o
tematyce Komputerowej. Początkowo, serwer miał tylko 10 slotów, działał
na oryginalnym silniku oraz mocno lagował, to zadecydowało o
przeniesieniu hosta na komputer xeoo. Gracze zaczęli napływać
coraz szybciej, pojemność została zwiększona do 20 slotów, a silnik
zmieniony na raczkujący wtedy, Bukkit. Powstała wtedy pierwsza duża mapa
UltraCraft. Ta mapa została uszkodzona
przez tatę kuba0022, ponieważ wyłączył on prąd podczas działania
serwera. Wtedy kuba0022 postanowił wykupić pierwszy serwer dedykowany,
znajdował się on w Ameryce. Serwer zaczął się przemieniać z survivalu,
na RolePlay, posłużyła temu nowa mapa, o nazwie Miasto, niestety pomysł
nie wypalił i powrócono do koncepcji Survivalu.
Po tym czasie xeoo wpadl na pomysl aby zwiekszyc ilosc otrzymywanego doswiadczenia z mobow az do x5 dzieki czemu ludzie abrdziej zwracali uwage na serwer Juz po 4 dniach kuba0022 wpadl na jeszcze 1 pomysl aby drop surowcow byl z rud nie z stone poniewaz chcial aby ten serwer sie roznil od innych

Informacje dotyczace serwera "

Nazwa serwera ^^ - UltraCraft

Ip serwera - ultra.gomc.pl

typ - Srv+Frakcje

Krotki film przedstawiajac serwer :

http://www.youtube.com/watch?v=9KI4CtKJSP8

Opublikowano

Nie polecam tego serwera totalne DNO nieogarnięta administracja, admin to dziecko jeden, nie umią adminować itp! NIE POLECAM! o.O

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Opublikowano

up

 

 

 

 


Sluchaj ty masz 11 lat gadalem z toba na skype Na serwerze ktos wbije wyzywasz ze sa idiota radze ci wyjsc na dwor pprzemyslec co napisales i wrocic Zrobil nam baner pozwolil go uzywac a nagle an skype dostaje wiadomosc ze nei dal nam praw autorskich hahahahahahah pot

em pisze ze nie wsadzilismy an forum tego banera tylko gametrackera a on ze to jego hahahaahahahahahah Kurwa beka z dekaA

jesli mowisz ze jestem dzieckiem pogadaj zemna na skype bo poprostu zal takich ludzi jak ty to Wszystko



Zapraszamy



Dzisiaj o 21 odbedzie sie event o ile bedzie wystarczajaca ilosc graczy Zapraszamy1!!

Opublikowano

Jeseli chodzi o mala ilosc slowtow to niema potrzeby zwiekszac jezeli ebdzie 18/18 natychmiastowo zwiekszamy sloty do 30



Serwer jest oplacony na 28 dni wiec postoi :)

Opublikowano

Xeoo nie mam 11 lat tylko 15 i nie rozmawiałeś ze mną przez skype tylko pisałeś, nie wyzywałem nikogo od idiotów, tylko sam mnie tak nazwałeś! NIE WBIJAĆ TOTALNE DNO

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Opublikowano

Nie polecam! I proszę o moderatora o nadanie % bo odświeżają zbyt często!

Od reklamowania serwerów mamy dział - ReallSkill.

Opublikowano

Polecam serwer ;) Miła atmosfera! Nie ma otherdrops'a co jest największym plusem ;) + Dobry anty-xray. Polecam!

Opublikowano

NIE POLECAM. Niepomocna administracja , która nie ma za grosz szacunku i kompletne 0 doświadczenia adminowania. Spawn robiony z dębowych desek około hmm ... 10 minut ? odradzam serwer.

Opublikowano

Jezeli myslisz ze spawn robiony w ciagu 10 min to sie mylisz a w czym my ci niepomoglismy ??? bo niewiem gra na serwerze 20 osob caaly czas nie dajemy rady ogarniac wszystkich gdy w ciaggu 2 minut pisze do ans 10 osob cierpliwosci chlopcze a jeszcze jedno dlaczegoniemamu szacunku co my ci zrobilismy wyzywalismy '_' nie sadze wiec usiadz i sie zastanow co napisales

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...