Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Po jakim czasie znikają postacie z konta?


mixer21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gralem na serwerze globalnym .

po wpisaniu loginu i hasła pojawia sie chyba 8 serwerów ,

jest jakaś różnica gdy np wbije na 1-szy czy 6-ty?.

Nie ma różnicy. Bo było połączenie Ibresu I Katharu w jeden. :) A te 'serwery' to są bodajże kanały. Chyba, że wszedłeś na serwer europejski.

Opublikowano

 

Nie ma różnicy. Bo było połączenie Ibresu I Katharu w jeden. :) A te 'serwery' to są bodajże kanały. Chyba, że wszedłeś na serwer europejski.

jakie polonczenie jak on wszedl na elysion !!

Dali nowy serwer gdzie graja wszycy tz niemcy turki francuzi hiszpanie polacy a wchodzi sie do niego tak jak na pla tylko kwadrata sie niezaznacza

Opublikowano

A na elysion jak bedziesz gral to na ch7 jest najwiecej polakow :)

Mozesz dac laika posta jak pomoglem :P

 

Laikiem to jesteś ty xD On nie pyta o Elysion -.-

Opublikowano

Wiem że już rozwiązałeś problem,ale dodam że jeśli grasz na becie jakiegoś serwera; to na jej końcu wszystkie postacie zostaną skasowane :)

(Napisałem żebyś wiedział jak Ci się przydarzy :) )

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Wiem że już rozwiązałeś problem,ale dodam że jeśli grasz na becie jakiegoś serwera; to na jej końcu wszystkie postacie zostaną skasowane :)

(Napisałem żebyś wiedział jak Ci się przydarzy :) )

on gra na plu a beta byla juz tam dawno !!

(chlopoka straszy bedzie jeszcze myslal ze beta na plu jest i pujdzie mu z dymem ;/)

Temat powinnien byc zamkniety ;)

Opublikowano

on gra na plu a beta byla juz tam dawno !!

(chlopoka straszy bedzie jeszcze myslal ze beta na plu jest i pujdzie mu z dymem ;/)

Temat powinnien byc zamkniety ;)

 

Beta na pl ? Lulz xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...