Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zarabiać grzybki na ankietach


Inemus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak, jak zarobić grzybki na tych całych ankietach ?

Z lekka ogarniam jak zarobić na tych ankietach ^_^ .

Jak by mógł mi ktoś wytłumaczyć był bym wdzięczny :P .

Opublikowano

A masz te ankiety? Ja jakieś 5 dni temu kliknąłem na ofertę, która jeszcze była i pojawiło mi się "ta oferta nie będzie już nigdy..." i od tej pory nic nie mam ;/.

Pomogłem kliknij "Lubię to", a pomogę znowu :).

Opublikowano

Wbijasz na Grzybiarza -> Gratis -> Sponsor Pay -> Rozwiązujesz Ankiety.

Przecież tak robię, tylko że ja mam tylko coś do zarejestrowania się nic więcej...

Pomogłem kliknij "Lubię to", a pomogę znowu :).

Opublikowano

Nie ogarniam twojego poradnika ^^ . Nie wiem może mi ktoś w jakiś sposób pomóc nie wiem przez skype przez współdzielenie ekranu, lub Team Viever ?

Opublikowano

Wbijasz na Grzybiarza -> Gratis -> Sponsor Pay -> Rozwiązujesz Ankiety.

Czy ktokolwiek na tym forum czyta poprzednie posty? Odpowiem tak samo jak poprzednio.... przeczytaj sobie moją wypowiedź.

Pomogłem kliknij "Lubię to", a pomogę znowu :).

Opublikowano

O co ci chodzi -.- ? .

Jak wiesz to wytłumacz jak nie wiesz to się nie wtrącaj ;)

Nie pogrążaj się...

O co Ci chodzi? Jak nie wiesz o co chodzi to też się nie wtrącaj? Zauważ, że ja też pytałem o coś a on skopiował wypowiedź poprzednika... Jednak nikt nie czyta.

Pomogłem kliknij "Lubię to", a pomogę znowu :).

Opublikowano

Najpierw wchodzisz jak ci wyżej napisali , wybierasz ankiete. Podajesz dane ( Kłam nie podawaj prawdziwych nie warto ) podajesz maila ( musi istnieć ( rób to nie na swoim głównym @mailu tylko na innym)) wypełniasz tak jak tam pisze wbijasz na maila potwierdzasz i tyle ^^

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Człowieku rozumiesz, że Ja nawet nie mam tych ankiet mam '' nie ma żadnych dostępnych ankiet w tym kraju '' czy coś takiego -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...