Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Wybór Frakcji "Aincrad Online - Metin2"


AincradOnline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba ich sprawa co robią? Kto będzie grał, z czego to robią, skąd biorą pomysły, wszystko ich sprawa.

Wypierdalaj z tym multikontem pauo

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co to za specjalność zapierdzielić nazwami z Sword Art Online

 

Zróbcie coś swojego wtedy ocenię, pozdro.

 

"zróbcie coś swojego" czemu to się pojawiło tutaj ? jakby każdy miał takie podejście to nikt by żadnego serwera nie oceniał ponieważ każdy serwer "zapierdziela" coś z epvp albo z innych serwerów ...

Opublikowano

Bo twój antywirus jest oryginalny jak wasze pseudo pomysły

 

Rozwiń proszę

 

Mój antywirus jest bardzo dobry i sam dobrze wiesz, że kombinujesz jak koń pod górę.

 

Co to za specjalność zapierdzielić nazwami z Sword Art Online

 

Zróbcie coś swojego wtedy ocenię, pozdro.

 

Widziałeś gdzieś, żebym się wyparł jednej nazwy z SAO?

Nawet na fanpage'u serwera zostało to wyjaśnione.

Napisałeś, żebyśmy zrobili coś swojego ale powiedz mi kto za nas zrobił to co udostępniliśmy? Sierotka Marysia?

 

Beka kurwa serwer nexanity spieniężają to co zostało im z starego serwera i jarają się neon w burdelu.

 

Proszę Cię o pisanie na temat innych serwerów w tym temacie ponieważ nasz serwer nie ma nic wspólnego z Nexanity.

Jeżeli chcesz porozmawiać o serwerze który wymieniłeś to idź do tematu tamtego serwera.

 

Wypierdalaj z tym multikontem pauo

 

Mógłbyś nie obrażać użytkownika forum?

Widzę, że jesteś bardzo agresywny i nie powinieneś przebywać miedzy ludzmi, nawet w internecie.

 

"zróbcie coś swojego" czemu to się pojawiło tutaj ? jakby każdy miał takie podejście to nikt by żadnego serwera nie oceniał ponieważ każdy serwer "zapierdziela" coś z epvp albo z innych serwerów ...

 

Są ludzie którzy będą próbować zepsuć za wszelką cenę reputację serwera ponieważ zauważyli, że stanowimy dużą konkurencję.

 

czemu masz rosyjskie nazwisko?

 

Nie mam rosyjskiego nazwiska, mylisz mnie z kimś chyba.

 

Bo to kacap

http://iegos.pl/game/

Prace trwają nad przebudową strony?

 

Po co pokazujesz stronę innego serwera?

Nie rozumiem przekazu.

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Japr. Co to za problem dodać na środek 2 obrazki i kurwa tło? rzeczywiście masz się czym szczycić.

 

Wykonanie zajebiste o kant dupy rozjebać można z devianta obrazek. I psd diablo

astiumsign.png


Opublikowano

Ehmm, nie wiem czy wiecie...

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/985267-ss-gandarpl-wybor-dynastii-i-nie-tylko/

 

Prawie, a nawet pokuszę się o stwierdzenie Identyczne

(Jedyna różnica to: Grafika I podział (dynastie - frakcje)).

 

Popatrz na daty tematów.

 

Japr. Co to za problem dodać na środek 2 obrazki i kurwa tło? rzeczywiście masz się czym szczycić.

 

Wykonanie zajebiste o kant dupy rozjebać można z devianta obrazek. I psd diablo

 

Liczy się efekt. :)

Próbujesz się tak wymądrzać to pokaż mi te obrazki z devianta i przy okazji zauważ, że serwer na który tak bardzo czekasz (sygna) jest z devianta. :)

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co to za specjalność zapierdzielić nazwami z Sword Art Online

 

Zróbcie coś swojego wtedy ocenię, pozdro.

O co tak sracie Revential? oni sami wszystko zrobili bożeee

singaturej.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To diablo3 czy metin? Bo wygląda tak samo ^^ Ten sam interface grafika i logo ... Nic ciekawego wszystko jest dostępne w necie lecz to posklejaliście wybór frakcji tez jest na epvp logowanie też, Tak jak nexanity skończycie .

58057433.jpg

Opublikowano

To diablo3 czy metin? Bo wygląda tak samo ^^ Ten sam interface grafika i logo ... Nic ciekawego wszystko jest dostępne w necie lecz to posklejaliście wybór frakcji tez jest na epvp logowanie też, Tak jak nexanity skończycie .

 

Linki podaj.

Ogólnie otwórz oczy jeżeli w Diablo3 jest taki sam interfejs.

Chyba niewyspany jesteś.

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

 

Jakoś nie widzę aby coś było u nas na naszym serwerze. Następnym razem polecam otworzyć oczy.

PSD loga Diablo było wykorzystane u nas? Bardzo ciekawe bo jakoś nie widzę żadnego ich elementu. Czcionka Blade 2 dostępna na necie i to tyle. ;)

1011932_514376648616209_1943977858_n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...