Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak szybko osiągnąć 60lv na serwerze triador


Hawaj™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, ponieważ już zakończyłem grę na serwerze chciałbym Wam przedstawić sposób na 60lv w niecałe 6h :P


Na początek zainstalujmy WH do clienta: http://www.mpcforum.pl/topic/969885-dltriador-wh/



Potrzebne EQ


-bransoletka 2k pż & 10% obrażeń do hp


-naszyjnik 2k pż


-buty 2k pż & % na omdlenie


-tarcza nno & silny przeciwko orką


-kolczyki silny przeciwko orką


-fms +5/6/7/8/9 20sr+


-zbroje 2k pż & 10% obrażeń do hp



UWAGA!


Musimy robić wszystkie dungeony ze skrzyń (na WH to łatwa sprawa, a dostajemy z nich PD)



Gdy mamy owe przedmioty dobijamy lv..


1-10lv M1


10-25lv M2


25-35lv dolina


35-55lv wieża ogrów (wejście tam gdzie się respi zjawa, koło DT)


55-60lv loch pająków V2 (za dungeona na 50lv dostajemy wejściówki)




To tyle, większość nie wiedziała o tej wieży orków (WO), na 35lv leci tam 4% z moba :)


Pozdrawiam.


Opublikowano

Bardzo przydatne akurat zaczynam tam grać i przyda mi się leci Like



 

                                                                                                gmhq5mn.png

 

Opublikowano

No a ja debil na 46 na bo expie ide doo tej wierzy:P.Leci like

 

Trzeba miec buffa na wierze ogrow?

Wystarczy marmur i też będzie dobrze. Dodatkowo życie i atak boga + dłonie przebicia i krytyka.

na 40 lub 50lvlu dostaje się przedmiot dający 100% expa na 1h co warto wykorzystać w v2.

Opublikowano

No a ja debil na 46 na bo expie ide doo tej wierzy:P.Leci like

 

Trzeba miec buffa na wierze ogrow?

Znaczy przede wszystkim eq na orki i strzały, buff by sie przydał, bo bez niego możesz brać po 3-4 grupki, a z buffem znacznie więcej : )

 

Co do tematu, to również rozważam zakończenie gry, powód ? Zarobek - trzeba stać pół dnia żeby cokolwiek sprzedać, nawet nie chce sie chwalić ile mój shop ma H i ile przez ten czas sprzedałem, bo wstyd...

Dodatkowo % na ulepszenie... Tragedia... 6 razy spaliłem zbroje na 34 na +6, ebo 4 razy, a inni marnują po 20 bodzi na jakiegoś śmiesznego fms'a. Zrobienie tutaj czegoś na +9 to jest nieprawdopobny wyczyn i gratuluje takiej osobie.




Opublikowano

Znaczy przede wszystkim eq na orki i strzały, buff by sie przydał, bo bez niego możesz brać po 3-4 grupki, a z buffem znacznie więcej : )

 

Co do tematu, to również rozważam zakończenie gry, powód ? Zarobek - trzeba stać pół dnia żeby cokolwiek sprzedać, nawet nie chce sie chwalić ile mój shop ma H i ile przez ten czas sprzedałem, bo wstyd...

Dodatkowo % na ulepszenie... Tragedia... 6 razy spaliłem zbroje na 34 na +6, ebo 4 razy, a inni marnują po 20 bodzi na jakiegoś śmiesznego fms'a. Zrobienie tutaj czegoś na +9 to jest nieprawdopobny wyczyn i gratuluje takiej osobie.

tak trudno na +9 nie jest zrobic..robiłem ribka 5bodzi i +7 było... praktycznie juz gre konczyłem postanowiłem kuć u kowala i zrobił do +9 :) na +9 masz 30% szans

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przydatne, ale watpie ze komus sie przyda, z powodu ze coraz mniej osob zaczyna gre na triadorze, z jasnych przyczyn :D

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...