Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Wyniki egzaminu gimnazjalnego


HeroMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam 48/100 z matmy, Z Polaka 72/100, przyrodnicze

67/100, z his i wosu 66/100, z niemca podst. 90/100 , rozsz. 83/100.moglobyc lepiej ale jestem zadowolony xD

Opublikowano

Ogólnie jestem zawiedziony z angielskiego bo słuchanie skopałem całkowicie, a moje wyniki to:

Polski- 55%

Hira/Wos- 67%

Przyrodnicze- 55%

Matma- 54%

I tu najgorzej bo z angielskiego liczyłem że będę miał najwuięcej, ale no cóż.

Angol podtsawa- 45%

Angol zaawansowany- 40%

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Mat: 97%

Przyr. 93%

Pol: 88%

Ang podst: 100%

Ang rozsz: 98%

Hist: 67%

 

świetnie. ;)

Bardzo ładnie, ale co z historią się stało? :D

napiskx.png
Opublikowano

Matematyka: 48%

Przyrodnicze: 70%

Angielski podstawowy: 100%

Angielski rozszerzony: 100%

Polski: 100%

Historia: 100%

Opublikowano

Myślę, że każdy z Was dostawał karteczki z kodem. Wystarczy się zalogować na



oke.krakow.pl

 

I zrobić ss swoich wyników. Ja tam nikogo wyników nie podwarzam, ale myślę, że nie jest wielkim problemem zrobić screena.

Opublikowano

Historia : 36%

Polak: 63%

Matma: 41%

Przyrodniczy: 46%

Angol Podst. : 40%

 

Uczeń ze średnią 4.0 ;D

 

@Edit

 

300 Postów BUMM ;P

Opublikowano

Angielski podstawowy: 53%

Angielski rozszerzony: 33% :)

Polski: 91%

WOS/ Historia: 76%

Matematyka: 45%

Przyrodniczy: 86%

 

Najśmieszniejsze jest to, że z polskiego mam 3 na koniec roku, a z matmy 4 :)

Średnia ok.3.7





Opublikowano

Bardzo ładnie, ale co z historią się stało? :D

Nie cierpię historii, mimo swojego nieuczenia omijam ją łukiem. Pozostałe przedmioty rozumiem na lekcjach, a nauczyciel historii choć ma wiedzę, nie potrafi jej choćby trochę przekazać :)

Myślę, że każdy z Was dostawał karteczki z kodem. Wystarczy się zalogować na



oke.krakow.pl

I zrobić ss swoich wyników. Ja tam nikogo wyników nie podwarzam, ale myślę, że nie jest wielkim problemem zrobić screena.

 

 

W poniedziałek wrzucę. W łódzkim, przynajmniej moja szkoła, jeszcze ich nie rozdawała, statystyki mają być dopiero w pon.


 

Opublikowano

hahahahahh ja napisałem podstawowy angielski na 23% a rozszeżony na 25 %

bo go nie nawidzę.

Język polski na 70 %

przyroda bodajże 55%

matma 45%

wos historaia chyba 65%(chyba !)

 

 

Myślę, że każdy z Was dostawał karteczki z kodem. Wystarczy się zalogować na



oke.krakow.pl

 

I zrobić ss swoich wyników. Ja tam nikogo wyników nie podwarzam, ale myślę, że nie jest wielkim problemem zrobić screena.

PODWARZAM !!!! Jejku to razi po oczach jak halogeny !! puki jeszcze nie ma wakacji weź słownik do ręki

2utq9g5.png b6u4qg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...