Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Mam maszynę, ale co na niej zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam maszynę 20 slotów, 1,2gb ram. I co na niej postawić?

Myślałem o 4Fun. Survival NA PEWNO NIE...

Jak myślicie, jaki tryb byłby najlepszy?

 

4Fun - SG, MobArena, PVP, Duży Spawn z Zabawami, etc.?

 

Pozdrawiam!

 

Opublikowano

Fun? Nie przekonuje mnie to na 20 slotów.

Nalepszy byłby jakiś zwykły freebuild może serwer Creative albo freebuild na modach , starożytne gówno na modach coś w tym stylu

Opublikowano

@all Miał być RPG + Jail lecz nie mam zasobów w Pluginach, a pisać mi się nie uśmiecha...

 

Także mam 2 Propozycje wybierzcie która lepsza:

 

SkyBlock + PB + MobArena + Parkour + Arenka PVP

czy:

FreeBuild + MobArena + Zabawy + Arena PVP

Opublikowano

@all Miał być RPG + Jail lecz nie mam zasobów w Pluginach, a pisać mi się nie uśmiecha...

 

Także mam 2 Propozycje wybierzcie która lepsza:

 

SkyBlock + PB + MobArena + Parkour + Arenka PVP

czy:

FreeBuild + MobArena + Zabawy + Arena PVP

FreeBuild + MobArena + Zabawy + Arena PVP

Opublikowano

Dla Ciebie to jest maszyna ? Wez sie nie ponizaj czlowieczku.Maszyna jest to serwer dedykowany ! Np. ktory ma w sobie po 32 lub 64 gb ramu.

CAMDNAx.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...