Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelowa Kraina 1.5.2 [Kwadratowa Masakra 4] [28s] [WL] [Życia za diaxy] [Diaxy ze stona]


conrado71

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-Nick: DJHarison / Frez
-Wiek: 14 / 14
-Nagrywam na YT: nie / nie
-Kilka zdań o sobie: Jesteśmy przyjacielscy potrafimy pracowac w grupie. Nie grifujemy i mamy fajny skiny stevow

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

-Nick:MCKrowa
-Wiek:13
-Nagrywam na YT:nie ale mam konto
-Kilka zdań o sobie: Więc tak. Jestem pogodny i staram się być pomocny. Czasem jestem także agresywny. Nie lubię osób , które śmieją się z mojego głosu ( przechodzę chyba mutację i mam taki dziecinny głosik nawet wcześniej był bardziej basowy a teraz takie dziadostwo ;/) albo wyzywają od gimbusów i dzieci. Niby czemu? Jak mam 13 lat to nie mogę mieć inteligencji jak 18 latek? A studenci zachowują się nie inaczej od gimbusów ( no może troche przesadziłem) a nikt im nic nie zarzuca. Więc to tyle o nieprzyjemnościach. Lubię grać w minecrafta i chętnie zagram na tym serwerze. To chyba tyle.

Opublikowano

-Nick: facebeef
-Wiek: 13
-Nagrywam na YT: nie ;// chciałbym ale mam za duże lagi, jakiś film z serwera mógłbym nagrać
-Kilka zdań o sobie: Jestem chłopakiem, jeszcze tydzień do szkoły i będę gimbusem ;PLubię sport, głownie piłkę nożną, i gdy koledzy napiszą, że gramy, to gdy odrabiam lekcję lub coś robię, to odrazu na boisko jade :P

 

Pozdro, myślę że się jeszcze zobaczymy ;)

Opublikowano

Nie polecam serwera

Haseta z kolega zabijaja i griefuja

nie thx

administracja tez ma to w dupie

wbijecie - stracicie tak jak ja godzine życia

decyzja należy do was'

ktos wysadzil spawn (1/5)

ktos lata na nodusie

CO TO MA BYC -.-

nie ma juz normalnych km

+ nikt nie wie co to za tryb do tego

Opublikowano

-Nick: SkateSkill i Pekok223
-Wiek: 14 i 14
-Nagrywam na YT: Nie i Tak
-Kilka zdań o sobie: Jesteśmy fajni i pomagamy innym graczą na serwerze ;)

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

Wzór podania:
-Nick: Burner
-Wiek: 13 (ogarnięty jestem)
-Nagrywam na YT: Nie
-Kilka zdań o sobie:
lubie grać w grupie i świetnie się bawić oczywiście bez griefu !

Opublikowano

-Nick : MrMaKsI99R
-Wiek : 14lat .
-Nagrywam na YT : Na razie nie .
-Kilka zdań o sobie : Mam na imię Maksymilian, mam 14 lat. Bardzo lubię grać w MineCraft'a, Battlefield'a 3, Far Cry'a 3, The War Z itd. Interesuję się Sportem, Muzyką, Itd . Jestem osobą ogarniętą .

Opublikowano

-Nick: Wypierdaczek
-Wiek:17
-Nagrywam na YT: Mam mały kanał kameralny... Ogl. nie nagrywam ;p
-Kilka zdań o sobie: Lubię czasami sobie zagrać... Lubię pracę w grupie... :)

Opublikowano

Wzór podania:
-Nick:xavierxminecraft
-Wiek:16
-Nagrywam na YT:Nie
-Kilka zdań o sobie:
Nazywam sie Sergiusz . Mam lat 16 i chodze do Technikum ... - Mieszkam w wielkpolsce - Moje hobby to : Sport , Komputery ! :D

+++

Kuzyn

+++

Wzór podania:
-Nick:reksio1
-Wiek:14
-Nagrywam na YT:Nie

//

Opublikowano

Pierdacze, ktos sie zajerestrowal mi na konto

Prosze o zmiane hasla i napisanie go mi na pw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...