Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelowa Kraina 1.5.2 [Kwadratowa Masakra 4] [28s] [WL] [Życia za diaxy] [Diaxy ze stona]


conrado71

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|
\/

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Pixelowa Kraina

Info.png

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra 4

strzalka.gifSloty: 28

strzalka.gifIP: pixelowa.gomc.pl

strzalka.gifPotwory: TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: TAK

Admin.png
gutek4321, conrado09

pluginy.png
Pod komendą /pl

InfoDOt.png
Wzór podania:
-Nick:
-Wiek:
-Nagrywam na YT:
-Kilka zdań o sobie:

Generator by -outi-

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : mollycbr123

Wiek : 13

Nagrywam na YT : Nie

Kilka zdan o sobie : Lubie gre minecraft mam 13 lat lubie spaghetii badmintona i inne;)



szybko dadajcie:)

stopka.webp

Opublikowano

-Nick:Rosek
-Wiek:14
-Nagrywam na YT:Nie
-Kilka zdań o sobie:
Nie griefuje.Lubię bardzo pracę zespołową bardzo ładnie buduje lubię grać bardzo na takich serwerach jak kwadratowa masakra



@up conrado71 Jeszcze mogę udostępnić wam mój serwer ts3 jak coś to na pw

Opublikowano

-Nick: DamiX55
-Wiek: 15
-Nagrywam na YT: nie
-Kilka zdań o sobie:
Mam na imię Damian i lubię anime :x

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Wzór podania:
-Nick: MosterAsa
-Wiek: Pod koniec roku 15 :D
-Nagrywam na YT:Nagyrwałem lecz akutalny sprzęt mi na to nie pozwala
-Kilka zdań o sobie: Gram dużo w minecrafta, osu, simcity, cs . Pełna kultura. posiadam premium :)

Opublikowano

-Nick: PrePL
-Wiek: 13
-Nagrywam na YT: Moge Nagrywac ;)
-Kilka zdań o sobie:
Gram dużo w mc,Simcity,farcry,xenoxmt2,lol , pełna kultura. ;)

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

@up ja zaraz bd gral jak zostane dodany ;)

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

-Nick: Blomy95
-Wiek: 13
-Nagrywam na YT: Jak na razie nie ;)
-Kilka zdań o sobie: Lubię koszykówkę i piłkę nożną. Interesuję się motoryzacją i informatyką.

Opublikowano

-Nick: Munioo
-Wiek: 14 lat
-Nagrywam na YT: Nie
-Kilka zdań o sobie Jestem sympatyczną osobą która chce pograć na ogarniętym serwerze minecraft z równie ogarniętymi graczami.Nie greafuje domów ani nie wykradam ze skrynenek

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

-Nick:ThHarN
-Wiek:16
-Nagrywam na YT:Nie
-Kilka zdań o sobie:Jestem Tomek,Mam zamiar isć do technikum na informatyka,Gram w minecraft Lola Wota i plemiona :)Pozatym jestem ogarniętą osobą ,lecz radzę nie prowokować :)

Ps:Jak chcesz ze mną mieszkać nawet nie pytaj i tak nie pozwole :)

Opublikowano

-Nick:HaSaetTa
-Wiek:13
-Nagrywam na YT:Niue
-Kilka zdań o sobie:Emm? Lubie Informatyke ;3 Siatke i inne fajne sporty ;3 Lubie czasami potrollowac ;3 Wydaje mi sie ze jestem ogarniety ;p

Ps.Lubie grac w gry ;3

Na uj mi sygnaturka? .__.

Opublikowano

-Nick:Dobry99
-Wiek:14
-Nagrywam na YT:Tak z Battlefield Heroes i Bf3
-Kilka zdań o sobie:Nazywam się Patryk, mam 14 lat pochodzę z Polski. Lubie grać w gry FPS,RPG,RolePlay, interesuję się informatyką tańcem i trollingiem [w realu] :D.

 

Jestałke Trollałke

ale nie jestem Grieferęęę

sygnatura3.png

Opublikowano

-Nick: _PNG_
-Wiek: 14
-Nagrywam na YT: Nie
-Kilka zdań o sobie:
Nie griefóje, chłopak o szerokim zakresie interesowań,koleżeński,pomagam :)

Opublikowano


-Nick:minecraftFr3sHu
-Wiek:16
-Nagrywam na YT: tak
-Kilka zdań o sobie: Lubie Grac w minecraft oraz lubie wspolprace oraz ogarnietych ludzi :)

Przepraszam ze cie admin bilem ale nie wiedzialem kto to :DD moge ub?

Opublikowano

Nick: babiniu
-Wiek: 14
-Nagrywam na YT: nie
-Kilka zdań o sobie:
babiniu to przezwisko od nazwiska. Licze na to że ta kwadratowa sie zakończy a nie jak inne 2 dni i już koniec gry...

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano


-Nick: pucza
-Wiek: 12
-Nagrywam na YT: Tak
-Kilka zdań o sobie: Chodze do 5klasy podstawówki, jestem ogarnięty nie pisze "OmG on mnie zabił 111!!!11!%" Tylko jak już cos to zwykłe kurde myśle ze dodacie :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...