Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie zmienić tekst ,,You are not white-listed..."


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę zmienić tekst wyświetlany podczas logowania na serwer gdy dany gracza nie jest wpisany na ,,White-List" (jeżeli da się to zmienić).

Chodzi o tekst ,,You are not white-listed on the server!"

Zapraszam na serwer my-mine! IP:s126.csrv.pl:29692 Frakcje, SkyBlock, Surwiwal, 4Fun

j6yf.jpg

Opublikowano

w bukkit.yml sie da ;)

1355923763u786880kopia.png


-===== Jezeli ci pomoglem daj Like to mnie motywuje do dalszej pracy! =====-


----==Szukasz Pomocy Technika Serwerowego? Pisz! ==----


Opublikowano

 

Hak3r_PL niestety nie znalazłem nic w bukkit.yml nic do zmiany tego, jest tylko do zmiany wiadomość ,,wyłączająca serwer"

 

Zapraszam na serwer my-mine! IP:s126.csrv.pl:29692 Frakcje, SkyBlock, Surwiwal, 4Fun

j6yf.jpg

Opublikowano

W configu Essentials:

 

# Set the locale for all messages
# If you don't set this, the default locale of the server will be used.
# For example, to set language to English, set locale to en, to use the file "messages_en.properties"
# Don't forget to remove the # in front of the line
# For more information, visit http://wiki.ess3.net/wiki/Locale
#locale: en

 

 

Zmieniamy na:

 

# Set the locale for all messages
# If you don't set this, the default locale of the server will be used.
# For example, to set language to English, set locale to en, to use the file "messages_en.properties"
# Don't forget to remove the # in front of the line
# For more information, visit http://wiki.ess3.net/wiki/Locale
locale: pl

Opublikowano
Shooterowy zastosowałem plugin nadesłany przez ciebie i jest po prostu genialny DZIĘKI !!!

Dzięki wszystkim na pomysły.

Zamykamy !

Zapraszam na serwer my-mine! IP:s126.csrv.pl:29692 Frakcje, SkyBlock, Surwiwal, 4Fun

j6yf.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...