Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Mój kolega nie moze polaczyc sie z serwerem hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Masz wlaczony PortMap oraz Porty odblokowane?

2.Zapora systemowa Off?

3.Serverinfo.py twoje IP koncowka normalna

4.Uzywa lunchera mc 2010v2 ? (glowa sury) ?

5.Jest w sieci Hamachi?

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

1.Tak wymienie je

- 11002

- 13000

- 13002

- 13004

- 13001

- 13003

- 13061

- 13099

- 80

- 3306

2.Tak.

3.Nie, tylko ja mam serveriMfo.py, chyba ze wypaczuje roota...

4.Nie.

5.Tak.

Opublikowano

Jeżeli posiadasz system Windows XP wejdź w Start --> Zapora systemu Windows --> Włącz lub Wyłącz zaporę systemu Windows --> Wyłącz wszystkie dostępne opcje.

 

Następnie sprawdź czy jest on u Ciebie na hamachi i jaką ma kropkę

Następnie sprawdź serwerinfo.py czy on ma .100

Następnie sprawdź portmapa czy jest aktualne Twoje IP jak na up z końcówką 100

 

Jeżeli masz tak i nie działa odpisz to popróbujemy jeszcze.

Opublikowano

A mi się otwierjają pliki root.eix i epk z chieroglifami jak to moge na alfabet zmienić?? ? ?? ?? HELP :-|

Zachęcam was do wpłacania środków pieniężnych na mojego PayPala !
Przysłowie:
" Zrób dobry uczynek a przyjdzie do ciebie ze zdwojoną siłą "

A teraz wpłać mi 500.000 $ i będziesz wkrótce milionerem ! 
THIS IS REALLY BROTHER      : D

Opublikowano

A mi się otwierjają pliki root.eix i epk z chieroglifami jak to moge na alfabet zmienić?? ? ?? ?? HELP :-|

 

Root.eix wraz z Root.epk musisz rozpakować najpierw dopiero ujrzysz środek. Otwierania poprzez notatnik nic Ci nie da xD

scvEdS9.png


Najbardziej popularny niemiecki serwer easy, średnio ponad 2000 graczy.


http://www.mpcforum.pl/topic/954506-tutde-shiro2/


Opublikowano

Prosze pomózcie przykład mojego pliki root.eix :

XőKöňúűnDU

A*ĺ)YďĚěěÄŃÚšl 1iďJÖ/z,'˝ŇnV˛ŹÉK~ϲ„Â)aĽ’m ±Ńđúj0ŮHu»T˛9bxŕ<É9X‘

ŔQĄňŃ

¤×8ăAČO1~ŰëÝqé‚Ăk6$N{9›ęÍ+P9Y ˘†vuÇG D˛ěĂď»ĆoR€”wŕÍł¶

ĚIĘŠ~‰‰8›ďWňZč“"V0}żűßŔ»„´ů“>ţÁŚýuQwHoî·á

 

Jak to zamienić na literi i cyrfry pls pomóżcie dam

_______________________________________+__________________________________________

Zachęcam was do wpłacania środków pieniężnych na mojego PayPala !
Przysłowie:
" Zrób dobry uczynek a przyjdzie do ciebie ze zdwojoną siłą "

A teraz wpłać mi 500.000 $ i będziesz wkrótce milionerem ! 
THIS IS REALLY BROTHER      : D

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...