Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zlot kierowcow MPC Racing Team!


Skorpion.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A gdyby tak zrobić oddzielny wzór dla MPC RT i dla zwykłych userów? ;) Oczywiście nie na teraz, wiem, że to wymaga czasu.

Lider RT mógłby mieć np. inną kolorystykę.

 

@UP

Na przyszłość sprawdź głośność mikro ;)

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Sorry że pytam ale nasza miejscówka jest na dolnym parkingu ??

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

A gdyby tak zrobić oddzielny wzór dla MPC RT i dla zwykłych userów? ;) Oczywiście nie na teraz, wiem, że to wymaga czasu.

Lider RT mógłby mieć np. inną kolorystykę.

Dobry pomysl, jak zastosujemy system gwiazdek to o tym na pewno pomyslimy ;)

 

No to zapraszam na zlot i przepraszam za moja nieobecnosc-brak komputera-uroki nauczycielow w rodzinie ;c

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Fajny zlot, członkowie są a liderzy 0, szkoda że was nie ma ;).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Zlot udał się średnio. Niestety używanie TSa powoduje liczne crashe, udało nam się pojechać tylko 3 trasy...

Trzeba wymyślić coś innego... może Skype albo po prostu rozmawiac w grupach.

 

Trzeba omówić w jakimś oddzielnym topie jak mają wyglądać auta, żebyśmy wyglądali zajebiście na kolejnym zlocie.

Dzięki za grę i pozdro :)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Było nieźle, gdyby tylko nie te crashe...

 

Oczywiście byłem zbyt głupi, żeby wyłączyć interfejs xD

 

post-625839-0-89899900-1372012958_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-27459200-1372012968_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-87566800-1372012977_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-70104800-1372012987_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-01472900-1372012998_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-97076400-1372013010_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-65030600-1372013021_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-21501000-1372013032_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-58723100-1372013042_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-98073300-1372013054_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-91799500-1372013200_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-86880700-1372013209_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-35416700-1372013223_thumb.jpg

 

 

post-625839-0-51660200-1372013231_thumb.jpg

 

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Przepraszam Was, że po ostatnim crashu wyszedłem z gry, ale musiałem iść szybko do dziewczyny.

Dziękuje Wam bardzo za zlot i fajnie było, tylko gdyby nie te crash'e i lagi.

Fajnie że kilka osób z Was ma mikrofony.

 

Jak chcecie mogę uploadować wyścig Porschawkami, ale od połowy wyścigu są lagi, klatkuje. (a po wyjściu z wyścigu wszyscy crash'e 8S)

Nagrałem jeszcze 2 wyścig w klasie B ale strasznie klatkuje.

Filmik z przejazdu też nie dostanie udostępniony, ponieważ nagrywałem wszystko na jeden plik i w połowie przejazdu wszyscy dostali crash'a.

 

Zdjęcia ze zlotu:

https://plus.google.com/u/0/photos/109684530197615393136/albums/5892767959085100561

 

 

Zlot udał się średnio. Niestety używanie TSa powoduje liczne crashe, udało nam się pojechać tylko 3 trasy...

Trzeba wymyślić coś innego... może Skype albo po prostu rozmawiac w grupach.

 

Trzeba omówić w jakimś oddzielnym topie jak mają wyglądać auta, żebyśmy wyglądali zajebiście na kolejnym zlocie.

Dzięki za grę i pozdro :)

Nie zwalajmy winy na TSa.

Żeby wszystkich naraz wywaliło to chyba nie ts, tylko gra.

Na pierwszych zlotach nie było nic takiego, nawet lagów nie miałem, a teraz lagi + crash'e.

Skype potrzebuje większego transferu danych niż ts = odpada

Opublikowano

To może ja jeszcze dodam swoje 2 screeny :P :

 

1372019523-U470972.jpg

 

 

1372019682-U470972.jpg

 

xpavelgiex i darkvenom22 pozdrawiam <3

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Piter ale właśnie jak wyłączyliśmy na koniec TSa to nie było crasha a z TS w końcówce zlotu jak zaczęliśmy jeździć race to dosłownie co 2 minuty...

Nie wiem, może mieliśmy pecha, myśle, że dobrze jest też po prostu w grupie rozmawiać przez grę :)

 

Ogarnę też w tym tygodniu jakiś lepszy projekt logo + malowania aut na dość skromny schemat i wpuszcze film na YT :)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...