Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Mógłby mi ktoś na to zerknąć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , mam taki problem bo chce ustawić vip na mioim serwie dedyk. i mam tak zrobione z permis.

groups:
Gracz:
default: true
prefix: '&7'
permissions:
- essentials.home
- essentials.spawn
- essentials.kit.tools
- essentials.msg
- essentials.sethome
- essentials.sethome.multiple
- essentials.delhome
- essentials.rules
- essentials.signs.use.kit
- essentials.motd
- essentials.tpaccept
- essentials.tpdeny
- essentials.list
VIP
:
default: true
prefix: '&6'
permissions:
- essentials.home
- essentials.spawn
- essentials.kit.tools
- essentials.msg
- essentials.sethome
- essentials.sethome.multiple
- essentials.delhome
- essentials.rules
- essentials.signs.use.kit
- essentials.motd
- essentials.tpaccept
- essentials.tpdeny
- essentials.list
- essentials.fly
- essentials.tpa
- essentials.jump

 

 

I co mam zrobić? Gdzie dodać nick? Dojmy na to nick : MrWejnin , gdzie go dać by był on vip , mogłby ktoś wkleić gotowe to ? Z góry dzięki , Pozdrawiam :)

Opublikowano

A mogłby mi to ktoś skonfigurować by zwykły gracz miał dostęp do wszystkich warpów i komend typu spawn ?

Bo niby pisze essentiale.spawn przy zykłym graczu ale mi pisze ze nie mam premissions do tego :D (sory , zapomniałem słowa) :D i kurcze nie wiem co robic ? Prosze o pomoc .Byłbym wdzięczny , pozdrawiam :)

Opublikowano

@Ref

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

A mogłby mi to ktoś skonfigurować by zwykły gracz miał dostęp do wszystkich warpów i komend typu spawn ?

Bo niby pisze essentiale.spawn przy zykłym graczu ale mi pisze ze nie mam premissions do tego :D (sory , zapomniałem słowa) :D i kurcze nie wiem co robic ? Prosze o pomoc .Byłbym wdzięczny , pozdrawiam :)

Prosze,

Aby gracz mógł wpisywać komende /spawn na serwie do Permissions wpisujemy permission dla gracza

 

- essentials.spawn

A do warpów

 

- essentials.warp.*

LUB:

 

- essentials.warp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...